reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

no to u mnie jak narazie ja jestem troskliwa mamusia co by to na kazde 'zawolanie' do synka latala :-pa moj A. tylko mowi, ze panikuje... no ale co zrobic taka jestem, nadopiekuncza mamusia;-) ale chyba przy pierwszym dziecku mozna to sobie wybaczyc ;))
tak w ogole to chrzciny sobie zaklepalismy na 22.10 w SOBOTE takze bardzo mi to na reke. Najwazniejsze, ze ksiadz nie robil problemow takim jak my co to ze soba bez slubu zyja, tylko chrzciny bez problemu zrobi.

mamusia ja urodzilam 6 dni po terminie i tez mi sie niemilosiernie dluuzylo...
 
reklama
No ja jeszcze do terminu mam czas :-) w niedziele mamy rocznice slubu i nie mam pomyslu na prezencik. A maly bylby najlepszym prezentem dla tatusia :-D Zobaczymy kiedy sie zdecyduje na wyjscie.
 
mamusia28 ciesze sie ,ze z mama sie wszystko po twojemu ulozylo:)mi sie dluzylo pod wzgledem szykowania do szpitala:-Dzeby w razie czego byc ogolona,wlosy ulozone w domku blysk,pranie zrobione,tak tak szalenstwo,typowa polka :D wiec naprawde ciesze sie ,ze urodzilam wczesniej.Mnie zlapaly bole w sobote ,kolo 20 pojechalam do szpitala sie upewnic czy wszystko ok i mialam rozwarcie na 2 cm ,wrocilam do domku i rano z powrotem do szpitala(4 cm) i pare godzin pozniej urodzilam:))
 
No to mialas dosc dobry porod. Ja sie zaczynam zastanawiac jaki bede miec tym razem :-) Tej nocy znow mnie skurcze potrzymaly ale po cieplym prysznicu przeszlo. Pranie wlasnie robie :-D Chlopakom nagotowalam i zamrozilam w razie czegos, posprzatalam domek na blysk i teraz pozostalo tylko czekac na malenstwo.
 
Hej
u nas juz z synkiem dobrze,tzn z jego jama ustna:-D,za to od wczoraj zlapal katar i jest pociagajacy......
czekam czy i na core sie przeniesie,echhh
pogoda sie trzyma to spacerkujemy codziennie,potem gotowanie i sprawy domowe to taka codziennosc i malo czasu na wszystko.

Mamusia-oby synek szybciutko przeszedl na druga strone i byl juz z wami bo widze ze wszystko gotowe sie niecierpliwicie:-)

Jejku w sklepach juz slodycze bozonarodzeniowe i w sewie bombki juz widzialam:szok:
Swiat zwariowal....
 
Beabea no ja wlasnie wrocilam z ikei tam tez szal swiateczny juz sie zaczal. Przy kasach pelno choinek poubieranych i bombek doslownie szok!! A co do dzieciatka to faktycznie juz sie doczekac nie moge :tak: ale czuje ze to juz niedlugo stalam sie dziwnie spokojna od rana. I strasznie duzo sluzu mam.
 
mamusia28 no kochana jak juz tak sie zaczynasz szykowac to niedlugo zostalo:)))zycze powodzenia:)))
dziewczyny macie moze elektroniczna baby nianie na zbyciu do sprzedania?chetnie odkupie...
 
Witam ponownie!!! Rosi ja widzialam taka nianie za 15 euro na Ottakringu niedaleko stacji. Kurcze ale sie pogoda zrobila koszmarna bleeee. Tylko ksiazke wziasc i do luzka. A tu niestety obowiazki domowe a pozniej jeszcze na Polski z synkiem. Nie chce mi sie strasznie. Maly chyba mi jakies nerwy uciska, bo mam dziwnie ociezale rece i nogi.
 
Witajcie w deszczowe popoludnie.

chcialam Wam podziekowac za slowa otuchy ... Lekarza juz mamy, takze pierwszy klopot z glowy.

Widze ze nie tylko ja mam problem z Mala zeby ja zostawic w przedszkolu. Do tego jeszcze zalapala drugie przeziebienie koncem wrzesnia (pierwsze po kilku dniach spedzonych w przedszkolu) i znowu tydzien w domu przesiedziala. Dzisiaj poszla i koszmar. zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Ale maz ja zostawil sama na poltorej godziny, 20 minut jedynie nie plakala. Tak to we wrzesniu ja z nia siedzialam za kazdym razem.
Ja juz nie wiem co mam robic, bo nigdy nie mialam z nia problemow, a odkad poszla do przedszkola tutaj nie daje rady, nie pomagaja zadne tlumaczenia, prosby, nawet szantazem chcialam ja podejsc z czego dumna nie jestem...ale nie mam wiecej pomyslow. Chodzila juz do przedszkola za granica ... tez nie znala jezyka ale chetnie zostawala..a jak byl placz to kiedy po nia przychodzilam bo do domu nie chciala wracac.



Rossi gratuluje slicznej coreczki!

A mamusi28 zycze expresowego porodu!

A reszcie udanego weekendu zycze :-)
 
reklama
Do góry