reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Happy ja chciałam iść, ale jak coś to na drugi termin bo jeszcze całkiem nie wyzdrowiałyśmy. Ale jeśli będzie nas więcej to napewno Susanna zgodzi się zrobić extra warsztat dla nas, jak ostatnio :)
A tak napisz jej tylko wiadomość na priv że chcesz przyjść :)

Hehe Bubcia ja nie trawie ostrych rzeczy, zaraz mi wargi pękają i usta pieką. Mam nadzieję, że tu też się wda w mamę bo mąż to mógłby sam pieprz jeść :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Happy bardzo dziękuję za polecenie lekarza! Ja co prawda nie byłam, tylko mąż, ale był bardzo zadowolony, także zostajemy u niego :) Poleciłam też go sąsiadce i również byli zadowoleni [emoji106]
 
Kurcze Vixen to super :) czekałam na Twoją opinię. Mam nadzieję, że od przyszłego roku jeszcze się uda jakoś załapać. W listopadzie mamy szczepienie, a potem jeszcze chciałam u starego lekarza ostatni MKP zrobić [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Szkoda, że ja nie miałam okazji pójść, ale niestety dziś byłam do późna w pracy :( ale jak mąż mówił, że było super, to naprawdę tak musiało być :D dla mnie najlepsze jest to, że mam bardzo blisko na nogach, w końcu bez jeżdżenia [emoji1303] dzisiaj była to bardziej taka wizyta zapoznawcza, lekarz powiedział, że jeszcze nie zna małego więc o dużo rzeczy pytał, oczywiście też go zbadał czy coś się dzieje, bo wyskoczyło mu brzydkie zimno, ale odpukać jest zdrowy.

Gabi szybkiego rozpakowania się, może Malutka zdecyduje się wkrótce wyjść :)




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Wczoraj nie miałam okazji poznać tego lekarza, za to dziś będę miała, Filip całą noc wymiotował, spałam do kupy może ze dwie h :( biedaczek teraz odsypia...
 
Vixen super ze lekarz się podaba ja z mojej nowej też jestem zadowolona :) współczuję choroby wiem co to jest bo moja elizka czesciej łapie właśnie takie grypy żołądkowe niż przeziębienia, kaszel u nas się też kończy wymiotami tylko to akurat dobrze bo flegma szybciej odchodzi. Szybkiego powrotu do zdrowia:)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Poradzcie co zabrać ze sobą do szpitala? Rodze w Wilhelminenspital.
Tam powiedzieli, że nic nie potrzebuje jednak dla matki która rodzi po raz pierwszy to nie jest satysfakcjonujaca odpowiedź
 
Zdrówka dla Synka Vixen. ...a jakiego to lekarza chwalicie w okolicy tu naszej? Pewnie gdzieś mi umkĺo info jak mnie nie było :( a wszytkiego nie nadrobilam :(


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilka no bo w sumie nic nie potrzebujesz ja też tam rodze drugi raz w sobotę[emoji14]i biorę tylko pantofle, klapki pod prysznic, kosmetyki, skarpetki jak by mi zimno było jeden biustonosz do karmienia, szlafrok, dres i koszulkę Ale pewnie z połowy nie skorzystam tak jak za pierwszym razem. Żadnych podpasek, ręczników, majtek jednorazowych nie bierze tam jest tego full po łazienkach :) koszul też możesz się przebierać co 5 minut :) no chyba że wolisz swoją.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry