reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Bubcia są, ja już wypatrzyłam :D Joie czy jakos tak...z podstawka i mozna zapiac przodem i tylem bo zamierzam wozic tyłem jak najdłużej :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gabi to już tuż tuż :) bezproblemowego i w miare szybkiego rozwiązania życzę :)
Co chodzi o gin to myślałam że jak się jest stałą klientka i tym bardziej w ciąży dinhof to szybciutko termin dają. ... tak mi mówiono ostatnio ale w praktyce może to być inaczej ...Vixen powodzenia może jednak nie trzeba będzie zmieniać gin.
Karolask my mamy axkid fotelik -> ten.... Link do: Axkid Duofix
Po odbczytaniu się w temacie na tą firmę i model padło, nie żałuję a wręcz jesteśmy bardzo zadowoleni my i użytkownik również :)
Happy nie doczytalam jeszcze wszystkiego.... ale polecam sprawdzić skład leków w.... Link do: Laktacyjny Leksykon Leków lub obmówić temat z lekarzem prowadzącym i może dopasuje jednak leki żeby nadal kp choć rozumie że nic na siłę bo Ty jako Mama jesteś niepodwazalnie potrzebna Synkowi,powodzenia i zdrówka oczywiście :)
Paula , Kulka , Aniag gratulacje i zdrówka dla Was! ! Powodzenia i cierpliwości w kp :) 3 miesiące pierwsze mega ważne dla rozchulania laktacji. ...
Mika witaj :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolask tj pisze Gabi sprawdź sobie na necie model auta może się da a może okaże że masz tylko nie widziałaś bo u nas nie było od nowości auta używane i dopiero się dowiedziałam jak sprawdziliśmy. ..
Axkidy i tak super się trzymają na pasach bo i dodatkowa stopka jest a i takie pasy trzymajace ktore dopina sie do szyn przedniego siedzenia.. ale wiadomo że to troszkę ogranicza wkladanie dziecia ;) z boku bo pas przeszkadza. ....
Babcia nasz model właśnie można przodem również. ...może się wydawać że Dziecku się nie spodoba ale u nas nie było i nie ma problemu,tak bezpieczniej a i Młody tak nauczony od początku więc nie buntuje się [emoji4]


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet mężu właśnie zszedł do garażu sprawdzić. Jak nie ma to pewnie będą otwory na ewentualne domontowanie tego. Ten co wysłałaś bardzo podpbny do tego Joie. Też ma tą stopkę itd. Ale przy wyborze pewnie będziemy też patrzeć na dokładniejsze paramentry typu tworzywo itd. A ten Twój już widzę, że ma plusik bo do 25kg, a nie 18nastu [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
No w nie których autach nawet nie pisze ze jest np w naszym nic nie pisało ani metki przy fotelu nie było a okazało się że isofix jest :) my mamy i pasami i isofixem przypiety fotelik :) dziewczyny jakie mialyscie samopoczucie i jak się czulyscie przed porodem chodzi mi tak dzień dwa dni przed? Mi się tak pepsi chce że masakra gdzie ja w ogóle nie piję już dobre 4 lata tego[emoji14]

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneta to super, cos takiego wlasnie chce, wiadomo, ze chce zeby mala jak najdluzej tylem jezdzila ale z moim dzieckiem to ciezko;) no ale narazie mysle, ze do roku w tym nosidelku bedzie jezdzila;)
My chyba isofixa mamy ale musze Marcina zapytac

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolask to super że się isofix znalazł ;) hehe
Joie oglądałam ale w porównaniu jakościowo na żywca z axkid em to się nie umywa. ..cenowo też ale uwierzcie w to lepiej zainwestować :) tym bardziej że właśnie do 25 kg
Bubcia u nas też nie było ani nie jest łatwo bo nie należy do tych spiacych całą drogę. ..max godzinkę półtora. ..ale dostęp do niam ;) musi być nawet w foteliku a tyłem jest idealnie heh jak dla mnie więc kolejny plus[emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry