reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Tak wiem dziewczyny. Chodzilo mi ze moja to taki juz pulpet. Ale pewnie poszla w moja strone. Moj brat jak mial niecale 2 miesiace wazyl az.8 kg
 
reklama
Anitaka Filip też był strasznym pulpetem, chyba nawet to widać na moim zdjęciu profilowym tu, jak oglądam jego stare zdjęcia, to aż jestem w szoku jaki był z niego grubasek! Teraz jest normalny, szczypiorkiem nie jest, ale grubaskiem też nie :)

Happy79 gdzie jesteście, Schönbrunn? Ja wstyd się przyznać, ale w tym roku byłam pierwszy raz na jarmarkach wielkanocnych, szczerze to nawet nie wiedziałam, że takie są!
 
Vixen oni tam chyba nie przyjmują już nowych pacjentów :/ Chyba, że noworodki i rodzeństwo. Ale, ale przyszłym macierzyńskim? Coś na rzeczy już czy dopiero planujecie małemu towarzystwo? Hihi

Anitaka nie pulpet tylko pewnie ma te słodkie niemowlęce fałdki :) Moja też ma tu i ówdzie.

Karolka fajny ten mały kawaler :)

Happy no my też się musimy wybrać na jarmark :)
 
vixen, karolask87 bylismy w kilku miejscach ale wszedzie pelno ludzi... pewnie w ciagu tygodnia przyjemniej. Potem niedaleko Mariahilferstr (7sterngasse) kupilismy moje ulubione ciasto z Karyntii z orzechami i miodkiem. Do tego maslo z makiem. Pycha :-) Wlasnie padlam na kanapie i juz chyba do poniedzialku nigdzie sie nie ruszam. :-D
 
Vixen my jak byla potrzeba to do szpitala z Malym w 10 bez jechalismy, tez go chwala ale zycze zeby nie było potrzeby jrchac tam x Malym.
Ummmm ciasto z orzechami i miodem.. Happy ja tez chce... :-) wiesz moze jak ono sie nazywa?
Pozdrowionka i spokojnego weekendu zycze!
 
reklama
Karolask no to jest właśnie problem z wieloma lekarzami, co chwilę słyszę, że nie biorą nowych pacjentów, w najgorszym razie zostaniemy u obecnej lekarki, ale nie uśmiecha mi się dojeżdżać do 16. Bezirku.

Wkrótce chcemy się starać, w planach okolice maja/czerwca :)

Happy79 ja byłam z wycieczką z przedszkola, rano, w tygodniu, także pustki, no ale za wiele nie pooglądałam, bo wiadomo, nie byłam tam prywatnie. Wybralibyśmy się jutro, ale chyba wolę potrzymać małego w domu, nie chcę iść na Pflegeurlaub tak zaraz przed świętami, to dość intensywny czas w przedszkolu, dużo do zrobienia :p
Mniam mniam, brzmi smacznie, jeszcze nie jadłam takiego ciasta.

Anet:) o dziękuję, w razie czego dobrze wiedzieć, ale też mam nadzieję, że nie będzie trzeba jechać. Póki co odżył, ma dobry humor :)

Ja w końcu usiadłam, wczoraj przywieźli nam szafy, mąż mi poskładał korpusy i drzwi a ja zamontowałam sobie cały środek. Jemu pewnie zajęłoby to dwa razy krócej, ale mam dziką satysfakcję, że zrobiłam to sama! [emoji12]
 
Do góry