reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

anet moj jeszcze w brzuszku ;-) na poczatku czerwca ma przyjsc na swiat :-) ale z checia sie wybiore z brzuszkiem albo juz z Jonathanem w wozku. My dzis w Huma na sniadaniu i zakupach.
 
reklama
Anitaka to mala ladnie przybrala :)
Przy takiej pogodzie nie ma sensu nic przerzucac niech dzidzia troche pooddycha swierzym powietrzem :)

Aniag no pogoda na wiosenne porzadki super my w sumie mamy to juz za soba bo miesiac temu robilismy generalne porzadki w garazu. Za to mycie okien mnie czeka i az mi sie nie chce. aa poki co to zbieramy sie powoli z mala na spacer :)
 
Anitaka to super, mała szybko rośnie:)

Ja bym chętnie Zosię na tydzień oddała i zrobiła porządki dokładne:) bo z tym małym urwisem to raczej niemożliwe:)
 
Anitaka mała super rośnie :)
My na ogół nie zakrywamy gondolki. Chyba, że pieluszką jak świeci po oczach a to i tak tylko tyle, żeby nie raziło.

Bubcia przecież mała grzeczniutka :p hihi

Tak na marginesie wam powiem, że Bubcia fajna mamuśka jest :)
 
reklama
Szkoda , że dzieci nie ściągają tych dobrych rzeczy tylko te zle, Zosia mogła by od Laury podpatrzeć to jaka grzeczna :)
 
Do góry