reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

A jeszcze mam.pytanie bo nie rozmiem tego. Czy cos tu mam wpisac czy to.nie nalezy do mojego obowiazku. Tylko podpis i data na koncu??? A w tabelce??? Wlasniee tej
 

Załączniki

  • 20160127_072446.jpg
    20160127_072446.jpg
    750,5 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Oj w tym to ja ci nie pomoge bo w tych sprawach jestem zielona. Anitaka a twoje samopoczucie jak tam? Bo mi termin z om mija w pt a w przyszlym tyg z usg a tu cisza :(
 
w DM paczuszke sie odbieralo osobiscie przy kasie i tylko raz, a z Bipy chyba do 3 roku zycia przychodza. Ja tez dostalam wypasiona walizke od gina, a przy G po porodzie na kontroli u niego (chyba po 8 tygodniach) tez jeszcze 2 duze. Te butelki, smoczki, lancuszki z tych paczek mi pozostawaly bo my na cycu bylismy. Po lipcu koncze produkcje, przejrze te moje przydasie i porozdaje!

co do Hebamme to ja nie bylam przy G teraz sie tez nie wybieram. a co do pediatry to bylam w 2. tygodniu zycia G.

ola nie martw sie, jak dzidzia bedzie chciala wyjsc to wyjdzie :tak:
 
A bylam wlasnie na wizycie w szpitalu. Mam termin nastepnej 5.02 czyli w.dniu om a z usg niby 4.02 .. Ale wyjsc nie chcem siedzi sobie w.srodku.. A i wazy 3300g a czuje sie dobrze chociaz mnie jakos krocze pobolewa chwilami. Jakby zakwasy. A wczoraj pare razy zaklulo mnie w podbrzuszu ale nic ;)
 
Marynka no niby tak ale ta koncowka jest straszna bezsennosc mdlosci nieregularne skurcze idzie sie wykonczyc to juz jest zmeczenie psychiczne i fizyczne :(
 
Ja dzisiaj prawie cala noc nie spalam. Co chwile.sie budzilam. Nie wiem.moze dlatego.ze.ciagle mysle o porodzie... I to mi spac nie daje. ;)
 
Anitaka no to nie jestes sama. Jak dla mnie moglo by sie to juz skonczyc ;) A skurcze na ktg ci wychodzily czy zupelna cisza?
 
reklama
Do góry