reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Bubcia no to super ze masz to juz za soba. Nacieli cie czy oby sie bez? Zdrowia dla malutkiej i dochodzcie do siebie. I zazdroszcze ze wy juz po.
 
reklama
No niestety nacieli, ale to dlatego, że ja już podczas partych byłam tak wykończony i tak bolało, że ja odplywalam, i tak w trakcie parcia główki, odplynelam i nic się nie dało zrobić to nacieli i wyciągnęli mała
 
Anitaka tak brałam bo po 12 godzinach już nie miałam siły, dali mi pda i ulga była konkretna:) ale na parte i tak nic nie pomaga
 
Bubcia a zwykłe skurcze czułaś? Bo u mnie było je normalnie czuć tylko krócej i słabiej, po prostu te szczytowe momenty bardziej. Nom a parte, jak to parte :)
Popłakałaś się ze szczęścia jak już mała wyszła? Bo ja wyłam jak bóbr :)
 
Anitaka tak mała cały czas ze mną:)

Karolaska ja też czułam ale na tyle , że wytrzymywalam i nawet 15 min się przespalam, dużo lepiej się czułam
Ja zaczęłam płakać i się śmiać , najlepsze uczucie
 
Ja mam pytanie . ile czeka sie mniej wiecej na zwrot podatku w austrii??? I od kiedy mozna skladac dokumenty. Czy wie ktoras z was??? A i ile mozna odzyskac??
 
reklama
Do góry