reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Mnie tez przeraza to znieczulenie tak szczeze licze na szybka akcje porodowa jak juz beda mocne skurcze to dopiero szpital bo wole w domu sie pomeczyc niz tam. Ja dzis wlasnie po wizycie w szpitalu mala malutka. jestem milo zaskoczona podejsciem personelu :) i czekamy na rozwoj sytuacji oby do przyszlego tyg cos ruszylo.
 
reklama
Ja nic nie planuje, bo różnie to bywa, jak będę potrzebowała znieczulenia to poproszę jak nie to spróbuję bez, zresztą przeważnie i tak wychodzi inaczej niż się planowalo:p
A lewatywe bierzecie?

Ola i jak tam u ciebie? Coś lekarz mówił czy krótka szynka czy coś? I wiesz ile mała waży?
 
Bubcia no jak tylko zdaze to ja lewatywe bede chciala. Tez nic nie planuje ale moj syn urodzil sie od przyjecia do szpitala w 40min i na nic nie bylo czasu i teraz tez bym chciala zeby tak bylo.
Zapis na ktg poprawny kilka mocniejszych skurczow i tyle.
No wlasnie nie zdbadala mnie ginekologicznie :/ tylko wymaz pobrala. Robila usg i mala wazy ok 2400- 2600 tak to wszystko ok.
 
Ja tez planuje czekac w domu az skurcze beda juz mocniejsze to wtedy do szpitala ale cos.mi sie wydaje ze zaczne panikowac ;) ale moj.narzeczony moze bedzie bardziej opanowany wiec zobaczymy jak to bedzie ;)
 
Ola to raczej normalne, że ginekologicznie nie badają, mnie ostatnio lekarka zbadala w szpitalu ale tylko przez te krwawe coś

To mała malutka, super, to łatwiej będzie wypchnac :p
No ja też bym wolała tak szybko, ja lewatywe też bym chciała, jeżeli zdążę no ale jak będzie tak bedzie

No u mnie nic, znaczy np w nocy znudził mnie ból jak na okres i całe mokre majtki( wkładka przemokla:)) ale tak poza tym to nic za bardzo, jutro mam czwartą akupunkture , fajnie by było żeby się po niej coś ruszyło :p a w środę już termin no i ktg
 
A gdzie ci robia i za ile ta akupunkture? Bubcia mnie ostatnio po stosunku yak wszystko bolalo ze myslalam ze urodze. Wiec ja sie teraz nastawiam na duzo ruchu wiesiolek i seksik :p i mam nadzieje ze do przyszlego tyg cos ruszy. Za 10dni kolejna wizyta w szpitalu i cicha nadzieja aaa jak bedzie sie okaze :p
 
Ola u mnie bo seksie nawet jednego skurczu nie ma, przysiady robię, na piłce po godzinę skacze , od 32 tc pije herbatę z liści malin, od 32 tc robię masaże specjalnym olejkiem, od 37 tc chodzę raz w tygodniu na akupunkture przygotowująca do porodu no i biorę teraz ten wiesiolek doustnie i dopochwowo i niiic więc u mnie wyjątkowy uparciuch :p
A akupunktura jest od 37 tc (pierwszy raz można w 36+1) we wtorki o 8.30 w semmelweis klinik, lekarka robi, płaci się raz za pierwszym razem 9 euro i chodzi się przez 4 tygodnie raz w tygodniu, jak się przenosi ciążę to można dalej chodzić i nic już się nie płaci :)
 
reklama
Bubcia to faktycznie uparciuch. Aa to mi wieczorem brzuch czesto twardnieje i kłuje w pochwie.
A w razie co mowili kiedy ewentualnie jakas indukcja jak nic nie ruszy?
 
Do góry