reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

A orientuje sie moze ktoraś jak to jest bo znalazłam artykuł ze zasiłek dla bezrobotnych należy sie po roku przepracowanym w przeciagu 2 lat a przy 2 rejestracji w AMS po 28 tyg w przeciagu roku. To jak ktoś zarejestrował sie zaraz po przyjeżdzie i pożniej znalazł dopiero prace to zeby sie należał zasiłek trzeba przepracować rok czy 28 tyg ?
 
reklama
Hmm tego to ja dokładnie nie wiem , ale wiem, że jak jesteś poniżej 25 lat to należy się zasiłek po przepracowaniu 26tyg. W ciągu ostatniego roku a jak powyżej 25 lat to 52 tyg w ciągu dwóch lat a jak z kolejną rejestracja do ams to niestety nie mam pojęcia, a i jeżeli pracowalas w Polsce to tutaj należy ci się zasiłek
 
Hej Kobietki
Niestety nie orientuje się w temacie amsu bo nie miałam z nimi jeszcze nic doczynienia...
Tutaj jest wiele tematów fajnych i potrzebnych poruszonych ale na komórce ciężko nie raz cos znaleźć.
Na matki Polki czy mamy w wiedniu można dużo pytać i mam jest też dużo chętnych cos doradzić choć czasem nie koniecznie mile ale jest dużo członków wiec przeważnie dostaje się odpowiedź
Mozna byłoby stworzyć grupkę Naszą Mamy z BabyBoom At np i zbierać tam np przydatne linki, info i jeden wątek np z rozmową jak tu żeby sie nie pogubić... ale to mój tok myślenia...może Wy cos zaproponujecie... jak cos to utworze grupkę i będziemy smigac w facebookowym świecie :p
Pozdrawiam
 
Super!!!!! Ja jeszcze niecaly miesiac musze czekac, ale to bedzie zwykle USG. A ile takie UsG 3D kosztuje i czy jest roznica od zwyklego? Ale pewnie i tak u mnie w Elblagu takiego nie robia.
Ale masz fajnie i juz wiesz, ze to dziewucha.
Asiolku ogladalam ten twoj filmik. No i plakalam, bo ja to taka emocjonalna jestem i malo mi trzeba do zwruszenia. Super. :D

I co zalozylas grupę? Na mamy z Austrii nie dostałam potwierdzenia więc ja i tak z tego nie korzystam :)
 
reklama
Kurcze ja nie moge znalezc tej stronki na fejsie.... :( mozecie podac linka?

I pytanko: czy ktoras z Was orientuje sie w temacie Bildungskarenz?? :)
 
Do góry