reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kulka śliczna jest :) i tak mi żal jej przez to ustrojstwo. Bidulka...ale jak poczuje wolność to jej w miejscu nie utrzymasz :)

Hmmm... moje dziecko niechce jeść, ale resztki z podłogi chętnie!! Noż kur...

uploadfromtaptalk1475670913144.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1475670913144.jpg
    uploadfromtaptalk1475670913144.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Bubcia może ktoś zrezygnował i dlatego dostałaś termin. Koleżanka dwa tyg temu dzwonila i dostała na grudzień...
Zresztą dla mnie i tak dwa miesiące czekania to jakaś paranoja jeśli ktoś ma sprawę na "już" i nie zawsze musi chodzić o ciążę.

Kulka ale kochana, a jakie włoski ma :) :)
 
Kulka sliczna jest twoja córa.


A u Łucji zapalenie krtani. Biedna kaszle.. Pluca i oskrzela dzieki Bogu ok.
Samą cos mnie bierze. Gardlo boli jak cholera
 
Anitaka to tak samo jak u Laury też zapalenie krtani. Mam wrażenie, że każdą chrypkę tak nazywają [emoji14] kiedyś miałam sama zapalenie krtani, ale takie konkretne. 2 dni milczenia, antybiotyki itd. Ot tak się załatwiłam na poprawinach po weselu siostry [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Jeśli Łucja biedna ma to co ja to mega współczuje maleńkiej :(


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kaszle kicha katar cieknie i dzis w ogole malo co zjadla. Teraz na spiaco troche mleka. Budzi sie co chwilke.
Ja juz sliny przelknac nie moge... Co za chorobska.
Pani dr przepisala syropy. Nie dawala antybiotyku bo mowila ze szybko przyjechalam i nie ma takiej tragedii z gardlem. Ale jak mnie meczy to co dopiero dziecko :(
 
reklama
No mnie też dorwało dwa dni po Laurze i od czwartku gardło boli i chrypę mam straszną :( nic nie przechodzi.
Młoda to samo dalej zachrypnięta, chociaż już nie wyje i nie marudzi przy odciąganiu, bo kataru resztki tylko... u nas też się obyło bez leków. Przepisany mam jakby przeziębienie nie przechodziło i miałam podawać połowę dawki w ostateczności bo on dopiero dla roczniaków, ale udało się bez :)
Podobno Tantum Verde ten w sprayu można u maluchów stosować, może jej pomoże...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry