reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

witaj Linda:-).
Tak jak napisalam na innym temacie mozesz sie zapytac swojego gp albo polozna i oni na pewno beda wiedzieli gdzie mozesz sie udac a jak nie to kazda prywatna przychodnia na pewno posiada lekarza ginekologa i zrobia ci badanie odplatnie:tak:
My nie szukalismy prywatnie bo i tak mialam duzo robionych usg wiec nie warto bylo wiecej robic, zwlaszcza ze nie zalecaja lekarze zbyt wiele usg:tak:,
pozdrawiam serdecznie
 
reklama
No dzięki za odpowiedz, już pytałam swojej położnej ale ona jest kompletnie nie zorientowana, mnie wydaje się , że dwa usg w całej ciąży to troszkę za mało tym bardziej, że ja drugie i ostatnie miałam robione dość dawno a przede mną jeszcze dwa miesiące oczekiwania, pozdrawiam Mamę Nastki:)
 
Widzisz Linda takie sa tutaj polozne my tez zadnej pomocy nie mielismy od nich:tak:. A cos sie dzieje ze potrzebujesz zrobic usg?czy po prostu chcesz?
 
Cześć wszystkim
Jestem przyszłą mamą z Aberdeen :-)
Chciałabym się przyłączyć do forum, bo miłoby było tak pogadać z kimś ba temat ciąży :-)
Pozdrawiam
 
Witaj Mamo Nastki, właściwie to dobrze się czuję ale robie się jakaś niespokojna, zaczynam martwić się czy wszystko dobrze z maluszkiem, może na zapas -dlatego chcicałabym zrobić prywatne usg aby przezde wszystkim spać spokojniej. Moja położna ostatnio stwierdziła, że skoro serduszko bije i maluszek się rusza tzn, że rozwija się prawidłowo i nie mam się czym martwić, ja natomiast jestem innego zdania, najchętniej wsiadłabym w samolot i poleciała do Polski do swojego ginekologa:)Pozdrawiam serdecznie
 
Czesc Mamusie! u nas maly sukces- Dawid ostatnio juz jakos zapomnial o tych swoich fochach i atakach zlosci wiec mamy luz jak narazie.:-).i jakis grzeczniejszy jest...mam nadzieje, ze to nie tylko chwilowa zmiana..
Linda ja w ciazy tez mialam tylko 2 razy usg- ostatnie w 6 miesiacu zaraz przed przyjazdem do Szkocji..a tu juz nie chcieli mi zrobic- prywatnie nie robilsmy bo to byly nasze poczatki tu i cienko z kasa bylo...:-(
Ani3czka witaj! :-)chetnie przymiemy kolejna (przyszla) mamusie do naszego grona...pisz pisz jak najwiecej bo cos ostatnio to forum spi...
Marta wpadnijcie jak bedziecie mialy wolna chwile...ja tu z nudow w domu umieram ( a mam maly bunt i dopoki nie bedzie na moim to sie domu nie ruszam)...
 
zapomnialabym: Martusia wszystkiego najlepszego z okazji 1rocznicy slubu dla Ciebie i Tomka!
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!


 
Hey mamusie:-)
Kasiu dziekujemy serdecznie za zyczenia i buziaczki slemy my pewnie jutro sie zjawimy bo dzis ,no sama rozumiesz:-D;-)
Ani3czka super ze sie odezwalas i dolaczysz do nas niedlugo,pisz jak najwiecej my potrzebujemy siebie nawzajem i witam cie goraco:tak::-)
Linda wiem co czujesz a ja postaram sie znalesc cos i dam znac:tak:
To mamusie milego dzionka a ja zmykam bo mezus juz w drodze powrotnej do domku:laugh2::blink::-)
pozdrawiam serdecznie
 
Hej Mamusie!

Co u Was? Odzywam sie malo, poniewaz rodzice przylecieli do nas....troszke zaczynam sie tego obawiac...poniewaz mala przywyczaja sie do noszenia na raczkach.Co ja zrobie jak oni pojada???!!!

Linda80, moja pierwsza polozna byla do niczego...zmienilam ja jak sie przeprowadzilismy (zalowalam,ze jej wczesniej nie zmienilam).
Prywatnie USG w Aberdeen mozna zrobic w Broomhill Clinic w Aberdeen.Maja stronke w necie.Robia 3D oraz 4D USG.Ja tutaj nie robilam, ale mozesz zobaczyc maluszka, sprawdzic plec jesli chcesz itd...Troche to jednak jest tu kosztowne....

Sciskam! :-)
 
reklama
Jilly nie martw sie...Jak urodzilam Dawida to najpierw u nas byla mama Lukasza a potem moja i obie duzo nosily go na rekach..z reszta ja tez..ale pozniej wystarczalo mu ze siedzial w foteliku albo lezal w wozku i mnie widzial jak cos robilam...takie male dzieciatko szybko sie do czegos przyzwyczaja ale i latwo go odzwyczaic..po naszym ostatnim pobycie w PL Dawid byl strasznie rozpieszczony..na poczatku nie moglam sobie dac z nim rady bo byl wlasnie przyzwyczajony do raczek..:wściekła/y:teraz juz dal spokoj tylko jak sie usiadzie to zaraz na kolana sie pcha...taki pieszczoch straszny sie zrobil-tylko by sie przytulal i buzi dawal...:-)
Nie dziw sie rodzicom-widza kochana wnusie pierwszy raz i pewnie nastepny raz zobacza ja dopiero za jakis czas...teraz jeszcze mozesz im pozwolic na dopieszczanie malej...
Ucaluj malutka...
 
Do góry