reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

friggia ja na g&g czy dba to nawet nowe rzeczy kupuję czasami.. :) ludzie dostają na prezent itp i potem sprzedają z metkami za pół ceny...

echo jak Ci się nie uda ze szwagrem to pomyśl o kurierze.. nawet jakbyś miała za niego zapłacić więcej to może Ci się opłacać sprowadzić z PL.. Ja kiedyś kupiłam wózek na allegro i poprosiłam faceta żeby mi go wysłał do DK. zapłaciłam coś ok. 120 zł za wielką pakę ok 25 kg... więc wcale nie tak tragicznie..
 
reklama
hej;-)
dobrze pisze ka-mila bo ja np kupowałam fotel masujący i zapłaciłam za przesyłkę ok 150zł a trochę to ważyło a paka była ogromna tak wiec zorientuj się dobrze jak chcesz mogę podać ci namiary na sprawdzonego kuriera bo u nic już nie raz wysyłałam :tak: jeśli chodzi łóżeczko to ja bym na pewno kupiła to okrągłe jestem w nim zakochana na maxa, a jak sobie coś ubzduram to nie ma takiej siły żeby mi to z głowy wybić :-p:-p

powiedzcie mi ze będzie ładna pogoda na przyszły tydz... mój mąż ma urlop i cieszy sie jak dziecko nawet odlicza godziny a jutra to nie liczy bo tylko do 11-stej pracuje heh no i zamiarujemy pojechać do hansapark-u, ale bez względnej choć pogody to się nie obejdzie:confused::tak:
 
ola652 Co to za kurier, bo jak cos przesylam to poczta polska (tylko priorytetem, bo jak raz przez pomylke cos wyslal ekonomiczna, to przesylka szla i szla....), bo jak chcialam zamowic legowisko dla psa to kurier wyspiewal ponad 300zl, gdzie na poczcie policzyli polowe, a bylo to jakies 7 kg czy cos. Z checia skorzystam z czegos innego niz PP.
Co do pogody to ja dzien w dzien sprawdzam serwisy pogodowe i tam wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie, masakra z planowaniem czegokolwiek. DMI tam masz pogode na kazdy dzien

Dzisiaj przywiozlam lozeczko :happy2: , jest cudne (od cudnej dunskiej rodzinki z dwoma maluchami), zero rysek, jak nowe. Monica Tremmeseng - Hvid - babysam.dk Wszystko coraz bardziej wydaje sie realne..
 
ola652 no ja też jak friggia sprawdzam pogodę na DMI. niestety na ten weekend nie ma dobrych wieści dla Ciebie :) ale może akurat prognoza się nie sprawdzi ;-)

friggia dokładnie to samo łóżeczko miałam dla Kamilki, tylko w jasnym niebieskim kolorze... to nowe co kupiliśmy jest bardzo podobne, tylko nie ma tych "fal" na bokach... :) Jeśli mogę spytać z ciekawości... ile zapłaciliście??
fajnie że już kupiliście :) jak zrobicie kącik dla malucha to pochwal się fotką... ja myślę że u nas weekend już się sypialnia przemebluje :)

a jakby któraś z Was gdzieś spotkała w sklepie taki pojemnik-koszyk (sama nie wiem jak to nazwać) to dajcie znać... Bo u nas już nie ma w sprzedaży a czasem może gdzieś się jeszcze trafić.. obiecywałam sobie go kupić przy drugim dziecku i co?? nic z tego bo już w sklepach nie ma...

 
ka-Mila zaplacilam 400dkk, mieli dwa takie same lozeczka (za dwa chcieli 700, za jedno 400), takze cena dobra, a uzywane bylo 1,5roku, sladow ani otarc zadnych, wiec nie widze sensu po co przeplacac kupujac nowe. Takiego pojemnika nigdy nie widzialam a musze przyznac, ze mnie zaciekawil
 
friggia uważam tak samo jak Ty.. :) tylko przy pierwszym dziecku miałam zdanie że wszystko musi być nowe.. super cena.. :)
a ten pojemnik no właśnie super sprawa bo ja bym go chciała mieć na przewijaku, a jakbym miała przewijać np na kanapie w salonie to miałabym wszystko w jednym miejscu (pieluszki, chusteczki, kremy itd).. nie musiałabym biegać do sypialni to po chusteczki, to krem... a tak mi się przy Kamili nieraz zdarzało.. bardzo praktyczne to jest.. :) Są też w sklepach koszyki, tez specjalnie na przewijak, ale drogie bo 300 kr http://thornprodukterne.dk/sitedrea...ilvarer/Stofserier/ensfarvet_puslekurve_s.jpg .. Jak nie uda mi się dostać takiego pojemnika to kupię zwykły koszyczek jakich pełno w marketach...
 
Hejka:-)

Ola652 Ja bym poprosiła o namiary na tego kuriera. Czesto cos zamawiam na allegro, tylko ze czekam az ktos ze znajomych albo szwagier pojedzie do PL i mi przywiezie. Wlasnie dzis zamowilam paczuszke, ale akurat szwagier jest w PL to mi przywiezie. Także moze kiedys skorzystam z tego kuriera i nie bede musiala czekac az ktos mi przywiezie paczuszke do DK.

kA-Mila Super ta skrzyneczka, bardzo praktyczna i pewnie bardzo pomocna przy małym dziecku.

No dziewczynki udało się z samochodem.:-):happy: Kupił go wczoraj mój Mąż, ale sie ciesze. W koncu rozwiazaly sie problemy zwiazane z moja praca, bede mogla sobie dojezdzać sama. Juuupi;-)

Fajne są te stronki typu DBA mój mąż znalazł własnie tam te samochód i ogólnie to codzennie tam zagląda, często coś się trafia naprawde ciekawego.

Ale pogoda fatalna.:-( Miałam nadzieje, ze pojedziemy do zoo w niedziele, a tu lipa, znowu nie wypali.
 
MAMY OSPĘ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tzn mały ma, zaraz ubieram się i jadę do apteki omg trochę panikuje....
 
przygarnij kropka, dziecko leży w kuchni na podłodze i czeka aż mu kropki wyschną :) jak wam mija sobotka?
 

Załączniki

  • Obraz 026.jpg
    Obraz 026.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
ola652 a ja myślałam że na jakiejś wycieczce już jesteście.. bo plany miałaś no i pogoda nawet niezła (przynajniej u nas) a Ty tu z ospą przyszłaś :)
Ostatnio często słyszę o przypadkach ospy, po kolei wszystkie dzieciaki znajomych mieli.. nas na razie omija.. :)
no to niech się Adrianek kuruje ;) najważniejsze że humor mu dopisuje - jak widać ze zdjęcia :)

My byłyśmy dzisiaj z Kamilą na basenie... pierwszy raz od hoho ho.. nawet nie pamiętam kiedy... ona oczywiście zadowolona... ja trochę mniej bo musiałam być z nią na małym basenie i cały czas pilnować więc nie mogłam popływać za wiele... no ale najważniejsze że dziecko miało dobrą zabawę..
Tatuś oczywiście został w domu, bo musiał odespać tydzień w pracy.. ;)
 
Do góry