reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

jestem znalazłam. :tak:

Poziomki, czyli jajeczek jak nie było tak nie ma?

też bym chciała przytyć tylko 5.5kg :cool: a na razie nawet nie wiem, bo baterie w wadze muszę zmienić.



ja się zaczynam czuć taka napompowana. ten brzuch taki nadęty. buuu :zawstydzona/y:
 
reklama
Witajciee :)
a co to za zmiany??
Ja zabiegana kobieta w taką pogodę nie siedze w domu więc trudno mi teraz nawet siąść i napisać cosik rano dzieci do przedszkola ogarne dom i w tango do wieczora :-p ogródek piwny grillek, koleżanki dzieci i pełen relaxik :-D hehe uwielbiam wiosne i lato żyć nie umierać do domu tylko sprzątnąć przychodze i nawet gotować mi się nie chce
A kupiłam sobie sweterek bluzeczki letnie i laskom tyyyyle ciuchów, że już mi na wieszaki nie wchodzą i do półek i dalej w nich nie chodzą ale grunt że są kurcze mają chyba z 6 razy tyle co ja keicej wyjściowych ciekawe gdzie w tym będą chodzić qrde ja to uzależniona od zakupów jestem :O :p nawet w Warszawie na sklepy mnie ciągło we wtorek będąc z Wiki :-D

A co do małża to mój by w życiu nie kupił ubrań im co może by i kupił ale zapewne by w tym nie wyszły :-D:rofl2::-D:rofl2:
Ja też wagi nie mam jak dla mnie to zbędny wydatek :-) wiem co jem wiem co pije i żyje a z iloma kg mniej czy więcej będe się martwić jak ubrania będe musiała szyć na miare :-D narazie obcisłe leginsiki i tuniczki
na mnie wchodzą więc mam to gdzieś :-p:-D
 
Witajcie:-)

wpraszam się do Was:-) i mam nadzieję , że mnie przygarniecie:-)
jestem mamą czwórki dzieci 15 latki i 20 miesięcznych trojaczków:-)
pozdrawiam
 
anula ciesze się ze kakupki się udały:-D
Weź nie kupuj jak to wszystko takie ładne:-p:-D:rofl2:
Madi witaj!! Trojaczki ŁAŁ!! Jak to jest?

Tak a propo diety i odchudzania upiekłam pleśniaka z truskawkami i rabarbarem:-)
 
Madi witamy :-) ja miałam czad z trójeczką więc wyobrażam sobie jaki Ty masz :-D:rofl2::-D opowiadaj jak to jest z tymi gapiami np dajesz sobie rade sama?? do "Rybnika" nie masz jeszcze skierowania?? ;-):-D:-D

Poziomki no właśnie no nie kupp :-D aż tak potrafisz piec że speśniał?? :-p:-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
a jak sobie daje radę? teraz Trójca śpi :-)
od samego początku zostałam z dziećmi sama ( mąż w pracy) ktoś musi pracować no nie..
a jest różnie.. nie cierpię tekstów " o trojaczki??!! współczuję' heheh tylko ja nie wiem czego moi współczują.. hehe mam posprzątane , ugotowane, i wyprane.. ito..

nie taki "diabeł straszny" hihihi
 
Taaa ja tez słysze- współczuje jak Ty sobie radzisz???:baffled: mam armie nianiek i babć:-D:-D:-D:-D a i jeszcze sprzątaczke,praczke i kucharke i umięsnionego masażystę:-D:rofl2:

Prawda jest taka ze wiekszość z nas sama wychowuje dzieci a niektóre jeszcze pracują:tak:
anula ja wczoraj kupiłam bliźniakom i sobie buuuty:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski powoli bo nie nadążam czytać ;) ;-)

Madii witam witam i wpraszaj się dowoli :) Ale wiesz nie ma co ukrywać, posiadanie trojaczków zbudza wielkie zainteresowanie, nawet nasze hehe każda z nas pewnie sobie myśli jak to jest mieć trojke dzieci w tym samym wieku.. OLABOGAA :) raz zostałam z moją chrześnicą i moim najmłodszym ( róznica ok 2 m-c) i normalnie kręćka dostawałam jakoś tak inaczej ;) wielki podziw, że ogarniasz trójeczkę masz posprzątane ugotowane itd. :) ja mam tylko czasem ugotowane, posprzątane tylko w soboty brakuje mi DOBY :)

anulaa zakupoholiczko ! ja tak mam jak na lumpa wpadam kupuje tyle ciuchow dzieciom, bo jak nie brac jak są w dobrym stanie i do tego jeszcze takie tanie ;) Ale jak tak dalej będzie to jeszcze TY dostaniesz skierowanie na Rybnik :D haha albo mąż zgłosi cię do programu ZAGRACENI uważaj :)

poziomki widzę, że Ciebie nieziemska kucharka ciaglę nas czyms kusisz :p załóż wątek i wklejaj tam przepisy :D jajuszkami się nie martw zawsze można dorobić :D

zmykam na balkon właśnie grilluje !
 
Do góry