reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

cześć dziewczyny
wpadam na chwileczke, dzisiaj zalatany dzień miałam. B pojechał auto oglądać i d... Po co ludzie piszą, że bezwypadkowy, jeśli stłuczka była:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Już bym chciała, żebyśmy coś kupili i mieć z głowy.
Karen prawdopodobnie 22 na operacje pójdzie i ja już stresa mam, żeby wsio dobrze poszło i jak to będzie po i żeby pomogła ta operacja. Kurcze moje biedne dziecko cały czas się stresuje za moim pośrednictwem.
Poziomki dobrze, że wsio ok. Zapomniałam Ci napisać, że Jaga bardzo mi się podoba.
Madi witaj. Fajnie taka rodzinka nagle duża za jednym zamachem, super. Jeśli mogę zapytać leczyłaś się, czy tak naturalnie trojaczki? Jednojajowe? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. :)
Anuula widzę, że zakupy udane:-)
Stefea jak to grilujesz? U mnie szaroburo i jeszcze co chwilę coś tam kapie z nieba.
miłego wieczorku
 
reklama
stefa nie mam wyjścia moje dzieci są nienażarte:-D:-D nie lubie kupować słodyczy bo są sztuczne i bez owoców dlatego pieke ok5 razy w tygodniu ciasta,ciastka itp a że moje dzieci są też wszystkożerne to moge poszalec z obiadkami:-)
annaoj niestety ciezko kupić samochód...:wściekła/y:Cwaniaków jest pełno...
Mam nadzieje ze psina dojdzie do siebie trzymam&&&&&&&&&&&&&&

Dzieci przynajmniej 1/2 zaraz usnie bo nie spały w dzień:sorry2:
 
hej hej,
nawet nie wiedziałam że jest tyle wątków dla takich mam jak my. (jest multimamy, i mamy 3 i co dalej..)
piszecie tam też??

poziomki, zazdroszcę ci. mi to się tak nie chce piec za bardzo.

ja to bym na rower chciała wyjść :zawstydzona/y:, pogoda taka ładna. ale po pierwsze - najpierw muszę naprawić oponę. a po drugie mąż w pracy, więc sama z gromadką nie pójdę. :zawstydzona/y:
 
mamartusia :) wbrew pozorom nas wielodzietnych jest sporo :) Mam nadzieję, że emeryturę za X lat będą nam wyliczać na podstawie ilości dzieci ;)
Ale to byłaby mobilizacja do rodzenia :)

Poziomki dobrze prawisz, ja też swoim dzieciom staram się nie kupować słodyczy, sama chemia blee. No i mnie nie ciągnie do słodkiego bo jak nie ma to do czego ;) A piec nie umiem :( w ogóle z gotowaniem to u mnie nie najlepiej, bardziej wolę ozdabiać potrawy niż je robić ;)

annaoj ja mieszkam w wielkiej płycie, więc to jest jedyny plus, grilla można robić na balkonie nawet jak pada ;) a że wczoraj nawet całkiem całkiem z temperatura więc na obiad był grill :)

Kurna musimy kupić łożko i materac do sypialni, nasze już jest tak wyeksploatowane, że spać się nie da.. znacie gdzie coś fajnego ?
 
mamartusia ten wątek powstał bo się wyniosłysmy z trzecie dziecko i ...
Ja lubie piec:-p i gotować,za to prać ,prasować i zmywać nie nawidze:dry:
Stefa a tam nie umiesz,umiesz tylko myslisz że to trudne:-D
Czego się dziwisz jak 3 dzieci zrobiliście:-Dłóżko mogło nie wytrzymać:-D:-D
Nie polece Ci nic bo wszystko niezależnie od sklepu nie przedstawia jakości:no:

Dopiero skończyłam zakupy (takie tygodniowe) padam na pysk..Najpierw na targ po świeże warzywa i owoce a potem do markietu po reszte...ech
 
Widze że wszystkie wybyłyście z domów i dobrze:-) My wpadamy tylko cos zjeść i dalej na plac zabaw.
Prawdopodobnie mam przepuklinie na pachwinie,we wtorek będe u gina to mu pokaże:dry::dry:
 
a ja dzis przymusowo siedzę w domu!!!

jeden z trójcy gorączkuję ,a reszta wybyła na komunię i przyjęcie..

dziwnie mi....być samej z jednym dzieckiem...
 
Madii ZDRÓWKA!!!! Masz 3 facetów?
Faktycznie dziwne jest zostac w domu z jednym dzieckiem:-D tak pusto,cicho i nudno:baffled::-D

Dziewczyny trzymajcie kciuki! moze za tydzień M na tydzień przyjedzie do nas:-)
 
dziękuję..obstawiam 3dniowkę.. ale to się okaże...
normalnie zanudziałabym sie na smierć;-)
a mam taki zestaw: 2 chłopców i dziewczynka no i starszą córcię..
 
reklama
Do góry