reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej laseczki. U mni dziś piękna pogoda i aż tętnie życiem :) jakoś nawet rano nie miałam problemów ze wstawaniem :) kocham ten czas kiedy świeci słoneczko !!!!

mamartusia bez smutasków proszę :) i naprawdę nie masz mi czego zazdrościć ja poprostu tak mam, że uwielbiam dzień swoich urodzin. Jako dziecko nigdy nie miałam odprawianych urodzin. Co do rozczarowań to moja matka do dnia dzisiejszego o nich nie pamieta, albo pamietac nie chce. Już przestałam się tym przejmować, wokół mnie jest tylu wrtościowych ludzi którzy pamiętają :) a jak zapomną to facebook im przypomni. Imprezy urodzinowej nigdy nie ma zawsze spontan. W tym roku był grill na balkonie :)

anulaa coś nakupowała :) pewnie skórzana odzież, pejdż itp hehe jak tak klapsy lubisz:D

Poziomki to dla Ciebie
imagesCAEBWTZX.jpg
 

Załączniki

  • imagesCAEBWTZX.jpg
    imagesCAEBWTZX.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Stefa oooj zatopiłam bym ząbki w tym kuflu:-p:-p
Jak zaczyna sie sezon grillowy bydzi sie we mnie piwosz..a tu jeszcze z rok spokojnie abstynencji:baffled:

U nas też piekna pogoda,zaraz idziemy na tężnie:-)
 
witajcie dziewczyny
nadaję z tarasu, taka piękna pogoda:-)
Ja jak Stefea uwielbiam urodziny, nie robię wielkiej imprezy, ale zawsze z najbliższymi miło się spotkać. Od kilka lat robimy wspólnie z B, bo niecałe 2 tygodnie różnicy nas dzieli i odkąd w domku mieszkamy to zwykle sałatki i grill, w końcu nie chodzi o to, żeby się nie wiadomo jak najeść, tylko miło spędzić czas.
Imprezę planuję w następny weekend, ale obiecałam B, że jutro ciasto zrobię dla nas, ciekawe czy wyjdzie.

Mamartusia nie smutasuj się.
Poziomki ja za piwem nie przepadam, ale w tej ciąży mnie na ciemne smaki biorą, więc B każe kupować i zawsze ze 2 łyki od niego ukradnę:-)

Zazdroszczę Wam tych cen na ubranka dziecięce w UK. Ze 3 razy byłam na zakupach, a raz mi koleżanka robiła i potem kasę jej wysyłałam, ale odkąd do pracy wróciła nie mam sumienia jej prosić.

uciekam zupkę robić
 
annaoj ja bym poprosiła M zeby kupił cos na wyprawke ale to go chyba by przeroslo:-D Starszym to wie juz co kupowac:tak:
Ja popijam czsami bezalkoholowe :-p
 
hej hej,
u nas też dziś ładnie.:tak:
Poziomki - jezu jak ja ci zadroszczę!!!!!! ani grama przez cały miesiąc!!!! ja też tak chcę!!!:ninja2:

ja piwo lubię:tak: i jak teraz grilujemy to zawsze mam bezalkoholowe.
 
Poziomki nie wierzysz w niego;-) Mój B jak byłam z Alicją w ciąży na końcówce, a leciał do Londynu to dostał listę i pięknie się spisał, nawet taki piękny czerwony płaszczyk kupił sam od siebie.
Co do alkoholu to mnie we Włoszech ludzie z mojito prześladowali. Uwielbiam, na samą myśl mam ślinotok, a tu jak nic jeszcze jakieś minimum z rok się nie napiję.
 
mamartusia od poczatku przybralam 5,5kg:sorry: W pierwszej ciazy nadrobiłam za wszystkie przybrałam (bez ciazy) 30kg:zawstydzona/y:

annaoj wstyd sie przyznac ale nie piłam mojito(a uwielbiam takie smaki) ani manchatanu ani zadnych innych fajnych:zawstydzona/y:
Moze i masz racje...i nie wierze w moja zone:-p

Konczymy obiadek i smigamy dalej na dwor:-)
 
Dziewczyny z współczuję Wam z całego serca :) Ja właśnie delektuje się cytrynową Warką :) niby tylko 2 % ale ciśnienie powoli spada, mięśnie wiotczeją, zapadam w błogosławiony stan jakim jest RELAX!

Mój Małż do dnia dzisiejszego nie potrafi rozróżnić bodów, pajacyków, śpioszków ;) Więc pewnie żeby wyprawkę zrobić musiłaby mieć fotki ze sobą haha :)

Dziś miałam popołudnie dla siebie, poszłam paznokcie zrobić, pochodziłam po sklepach ale wróciłam bez niczego :( Boże jaka ja jestem gruba ;) jedyna rzecz w której nie wyglądam grubo to buty ! ale już mi się w szafie nie mieszczą wiec musiałam omijać obuwniczy z daleka ;)

Za to mój M chodzi jakby go osa w dupkę użarła ;) wykończyła go gromadka, ale niech ma i zobaczy jak to jest ciężko być rodzicem na pełnych obrotach hihi na dobre mu to wyjdzie :)

cmokam Was namiętnie i życzę sobie i Wam słoneczka na jutro :)
 
dziewczyny mamy swoje forum :)

Z tej okazji zachęcam do częstego odwiedzania i udzielania :) CZEKAM NA WAS
:-):-)
 
reklama
Do góry