reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota ja nie pytam czy Lili je już obiadki czy tam deserki tylko czy już chce cyca bo pisałaś wcześnie, że nie chciała :tak:

annaoj ja też czekam na wizytę u okulisty ze starszymi i okularki chyba będą
a logopeda co mówi? żeby podciąć czy ćwiczyć? ale wiem jak to jest bo Majak też miała ćwiczyć bo dysleksje ma i wołami zaciągnąć nie mogę, zresztą ma tyle lekcji codziennie zadawanych że nie wiem kiedy byśmy miały ćwiczyć :dry:
udanej imprezy

misiarka ale super pomysł na imprezę :tak:
ja tak kiedyś z Dawidem wylądowałam w szpitalu bo nie wiedzieli od czego na antybiotyku gorączki dostał i w szpitalu zmienili mu na inny dożylnie, po czym po dwóch od wypisu dostał biegunki i wróciliśmy z rotawirusem bo złapał na oddziale i tylko dlatego nas nie odesłali do zakaźnego bo wiedzieli, że u nich się zaraził i byłam z nim w izolatce

dziewczyny ja też nie mogę opanować bałaganu :dry: dużo lepiej i wygodniej sprząta się takie duże pokoje ale wystarczy 5 minut i bajzel od nowa :eek: ale jak to mówiła moja ciocia "kto ma dzieciątko ten ma świątko" :tak::-D:-D czyli ja mam od ponad 10 lat ;-):-p
 
reklama
U mnie też ciągle bałagan a do pokoju chłopców ciężko czasem wejść

Jak tam forumowe chorowitki? U nas już lepiej :)
 
khej niestety moje ferie się skończyły, dzis ciężko powrót. kuchni nadal nie mam skończonej aż chce mi się wyć do księżyca.. fronty przyszły z opóźnieniem i teraz czekam jak na zbawienie aż mi w końcu to zrobią do końca, jak już będzie to się pochwalę of cors :)

misiarska to nie impreza tylko balanga :) pokaż chociaż jedna sweet focie

Halina poszedl priv dostałaś?
Ania nie za dużo ani nie za mało, w sam raz :) no dobra tylko tematy kupy pominąłem niewiem czemu ale mnie odrzucalo :)

annaoj ty to masz maratony hehe codziennie gdzieś coś :) Igor juz jest ? po ile się składanie na komunie ?

dziewczyny bałagan no co wy to tylko artystyczny nieład :) ha ha
 
moje dziewczyny też okropnie bałaganią, normalnie szlag mnie trafia, Dawid nie ma takiego bałaganu jak one bez przerwy, wszędzie zostawiają swoje rzeczy itd. dobija mnie to czasami.
A w ogóle to mają ostatnio sezon na kłótnie moje córki, ciągle sobie docinają i w ogóle mam je dość chwilami jak są razem bo jak osobno to super.

Dorota- zdrówka dla Lili!
 
Happymama znam to moje Starszaki razem są bardzo często niedozniesienia a osobno są super . Dzięki :-).

U mnie też w domu ciągły bałagan który robią dzieciaki a ja bałaganu strasznie nie lubię wrrr .

Aniu tak lili już wróciła do normy z cycusiem
U lili coraz lepiej ,cyca pije ,brak temp , brak wymiotow ,kupy jeszcze nie fajne ,osluchowo delikatna poprawa ,dalej sie leczymy ,może za tydzień wyjde bo antybiotyk musimy tu skończyć .
Dzis li wstała lewą noga ,coś jej doskwiera bo marudkuje od rana .
 
Balanga była, teraz jest bałagan ;-) Ale myślę, że wszyscy dobrze się bawili.
U nas ogólnie jest wieczny bałagan. Czasami zastanawiam się, po co mi był taki duży dom... Sprzątnę w jednym końcu domu, to już w drugim jest brudno.... O pokojach dzieci nawet nie wspominając....
 
hej
u nas też dzieci robią bajzel, a u mnie ten plus ze Niko mi pomaga i jakos ogarniamy,
bo ja nie dam rady pracować jak mam bałagan,

byłam dzisiaj u gina widziałam bijące serduszko, odetchnełam z ulgą,
robiłam badanie progesteronu i mam średni wynik, ale gin mi powiedział, zeby sie nie przejmowac
poneważ moge zrobić badanie za 2 h i wynik bedzie inny,

samopoczucie mam tragiczne, mega mdłosci, plus zawtoty głowy, na prawde czuje sie tragicznie,
lewdo funkcjinuje

Annaojcke jaką masz znajomą na pazdziernikowym watku?

Stefa u nas ferie zaczynają sie dopiero za tydzień

Dorota zdrówka dla Was

Happymama jak malutki, lepiiej?

liza dzięki i życze zdrówka dla Was, moi tez byli przeziębieni ale jutro ida juz do przedszkola

misiarka impreza musiała byc super

ania a Wy juz meliście ferie zimowe?

 
Hello
Mnie też bałagan tak zmierźli, a niestety przy dzieciakach to niestety nieuniknione. Dzieci mnie wyleczyły z pedantyzmu.
Od dwóch dni mnie coś serce pobolewa i dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy to nie czasem z tabletek, co mi lekarz przepisał. Odstawiłam i zobaczymy czy przejdzie.

Misiarska super, że impreza udana. Niedługo Cię roczek czeka:-)
Stefaa Igor wrócił w sobotę. Na razie się nic nie zbieraliśmy, więc żyję w błogiej nieświadomości;-)
Dorota oby w końcu Lili przeszło. A jak dzieciaki znoszą Twoją nieobecność?
Ania logopedka powiedziała, żeby ćwiczyć do czasu wizyty u tej babki która jest chirurgo-logopedą czy jakoś tak. Jakaś starsza lekarka z doświadczeniem dużym i ta jej ufa w 100%. Problem w tym, że Alicja średnia do ćwiczeń, tzn czasem super ćwiczy i bez problemu, a czasem marudzi i płacze, że nie umie. Nie chcę ją straszyć, że jak nie będzie ćwiczyć, to trzeba będzie podcinać, bo może się okazać, że tak czy tak trzeba będzie i wtedy dopiero będzie problem.
Kate oby mdłości szybko przeszły, w poprzednich ciążach też się tak męczyłaś?
Z września znamy się z anie-tes, a na kwietniówkach pisała z nami isabela.
Fajnie, że masz pomoc w Nikodemie. A on pracuje, studiuje? Chyba mi umknęło.

uciekam, miłego wieczorka
 
annaojkce Niko jest w klasie maturalnej, chodzi do technikum, ale do szkoły średniej ma 5 minut pieszo,
wiec jest dosyc duzo w domu jak na chłopaka w tym wieku
w 2 ciazy dosć żle sie czułam, ale teraz jeszcze gorzej
 
reklama
Hej
Pogrzeb był ładny i smutny jak to pogrzeb. Całe szczęście obyło się bez drastycznych scen :-( bo siostra mojej przyjaciółki jest jakby to ująć nie do końca zdrowa na umyśle, bo to tak nie do końca wiadomo czy tak czy nie, i martwiłyśmy się żeby się za trumną nie rzuciła ale i ona i kuzyn trzymali ją i dało radę bo chciała parę razy :-(

Jutro starsze mają bal :tak: Dawid chce być spidermanem, maski się naszukaliśmy ale udało się :tak: a Majka chciała być pielęgniarką ale idzie w pidżamie bo niedawno mieli "dzień śpiocha" i nie wypalił więc Pani stwierdziła że teraz nikt nie będzie się wstydził :tak:

Ania nie za dużo ani nie za mało, w sam raz :) no dobra tylko tematy kupy pominąłem niewiem czemu ale mnie odrzucalo :)
jak pisałam to, to Ci powiem Kochana, że myślałam o Tobie :zawstydzona/y: wybacz, następnym razem zaznaczę fragmenty, których nie masz czytać albo ocenzuruję :tak:
moje dziewczyny też okropnie bałaganią, normalnie szlag mnie trafia, Dawid nie ma takiego bałaganu jak one bez przerwy, wszędzie zostawiają swoje rzeczy itd. dobija mnie to czasami.
A w ogóle to mają ostatnio sezon na kłótnie moje córki, ciągle sobie docinają i w ogóle mam je dość chwilami jak są razem bo jak osobno to super.
a wiesz, że mój Dawid też potrafi utrzymać porządek :tak: jego biurko zawsze jest czyste i gotowe do pracy, no chyba że Majak na swoim się nie mieści i u niego zaczyna układać :dry: tylko ubrań nie umie chować do szafy i obwiesza łóżko :sorry2:
hej

byłam dzisiaj u gina widziałam bijące serduszko, odetchnełam z ulgą,
robiłam badanie progesteronu i mam średni wynik, ale gin mi powiedział, zeby sie nie przejmowac
poneważ moge zrobić badanie za 2 h i wynik bedzie inny,

samopoczucie mam tragiczne, mega mdłosci, plus zawtoty głowy, na prawde czuje sie tragicznie,
lewdo funkcjinuje

ania a Wy juz meliście ferie zimowe?
cudowne wieści :-D

uuuu współczuję samopoczucia :-(

u mnie ferie od poniedziałku :tak:

Dorota fajnie że Lili wraca do zdrówka :-) no wiesz, malutka bo malutka ale zawsze kobietka, humorki ma ;-)
 
Do góry