reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota wy to sie nachorujecie, duzo zdrowia dla was i szybkiego wyjscia z szpitala

happymama owocnego odstawiania Fabianka, ja tez lece z wagi i niedowaga wedlug bmi coraz wieksza:-(ale mala z butli nic nie wypije, kubek niekapek tez nie podchodzi

halina super, ze maly zdrowieje :tak:

Stefa
wspolczuje kuzynce. jak tam ferie? przeszla zlosc na D;-)

annaoj ogladalam na tlc jak sie starali, potem dzieci niektorych sie rodzily, niektorzy tyle przeszli i sie x razy nie udalo, straszne, jeszcze jak czlowiek pomysli, ze sa kobiety ktore rodza jedne za drugim, zabijaja albo porzucaja, to sie az serce kroi :-(
 
reklama
HEJ
Pamietam o Was, zeby nie bylo, podczytuje czasami ;-)
U nas po staremu, Mikolaj na antybiotyku od wtorku, starszaki od dzis w domu bo tez cos ich rozklada....
Sprawa w sadzie sie zbliza... jakos trzeba dac sobie rade :tak:
No i w sumie tyle....

Pozdrawiam was wszystkie!!! :*****************************
 
Hej
ja tak tylko na chwilę bo mój binladen lepiej się czuje i już nie mam tyle wolnego :sorry: a musi mi wynagrodzić te stracone dni :sorry:
gorączki już nie ma tylko, kupa ciągle wodnista :baffled: i chyba dam jej ten nifuroksazyt bo po co ma się męczyć, nawet Wam nie będę opisywać jaka była akcja jak jej pomogłam jelita oczyścić :szok: pranie obowiązkowe było :baffled: no i zjadła dzisiaj trochę kaszki i obiadek - pierwszy od poniedziałku :tak: tylko jakieś kropki ma na klatce piersiowej, na szyi i czole, nie wiem czy za ciepło ją wczoraj ubrałam czy może uczulenie na coś :eek: jak nie urok to sraczka choć w tym przypadku jak nie sraczka to kropki :sorry::-D

Dorota trzymaj się, współczuję nie ma nic gorszego niż szpital :eek:

resztę pozdrawiam i wieczorkiem poczytam jak wrócimy od rodziców bo Majka weekeduje u dziadków :tak:
 
Lili podlapala wirusa ,kaszel ,katar ,dzis zaś stan podgoraczkowy i widać ze chora . Do poniedziałku napewno w szpitalu a później ordynator zobaczy .koleżanka z sali wyszła do domu ,nas dali do izolatki po to aby nie dali nam do sali kogoś z zewnątrz bardziej chorego .
Ja juz nie mam sił ,poryczalam sie też już dzis :-(.

Miłego dnia
 
hej dziewczyny, witam was przed weekendowo...

moja kuchnia powstaje z taką prędkością światła ze oszalec można wszystko mam rozwalone, a panowie pojawia się dopiero w poniedziałek.. dobra nie narzekam bo jak już będzie efekt końcowy będę Wniebowzieta :)

Ania a może to trzydniowka była z tad ta wyspka :)

annaoj wiesz ze na ból gardła dobre są lody :) każde hihi

Halina dobrze ze max lepiej a powiedz mi w jakim wieku masz maluchy dokładnie bo ja z tel nie widzę suwakow

liza a sprawy juz lepiej ?

martika ja na niego nie potrafię się zloscic, te jego słodkie oczka ehh :)
 
Stefa Samuel w tym roku we wrześniu skończy 7 lat, Tymek w listopadzie skońcZy 5 lat a Maks ma 7 miesięcy a Twoje dzieci w jakim wieku?
 
dorota wspólczuję Ci bardzo, to jakaś nowa infekcja którą Lili złapała w szpitalu czy jak, oby jak najszybciej przeszło i zebyście wróciły do domu, sciskam mocno

stefa kurcze nowa kuchnia, super, to teraz obiadki cod zien w domu :-D

annaoj zdrówka


lizka witaj
a sie dzis obzarłam a straam sie od stycznia jakoś ogranąc, az mi dzis wstyd, wczesniej cwiczyłam z chodakowską a teraz zaczełam p90x, fajnie sie cwiczy , wycisk jest tylko czy wytrzymam 3 miesiące, dopiero tydz, na wadze nie ubywa ale pare cm ubyło
 
reklama
lenka oj tak teraz będe odkrywala swoje talenty kulinarne ha ha co do twoich cm faktycznie potrzebujesz tego zgubić bo masz nadstan :)
 
Do góry