reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Te pierwsze mam i Nowa moze ich nie przesika ale dla Jagi sie nie nadają. Niewiedzialam ze na alliexpres maja pieluchy!

Wszystkie sn, nawet bliźniaki w tym 2 posladkowo bo sie obrucila po wyjściu pierwszej
 
Napewno przejrzę, dzięki :*
Ja przy blizniakach od początku zaznaczyłam ze chce sn a cc tylko w razie konieczności. Teraz tez juz wspominali o cc bo Jagoda (4400g)miska złamany obojczyk i z tego powodu bede miała jeszcze 2 scany zeby sprawdzić wagę.
 
POZIOMKI MEGA GRATKI!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:
ja teraz jak "muszę" :-p kupować ciuszki dla chłopca to płakać mi się chce co i rusz - bo oglądam katalogi itp a tam te dziewczynkowe rzeczy takie cudne słodkie i fikuśne. a chłopcy takie nudy! :rofl2:
 
Mnie to wpienia ze jest tak malo ubran unisex albo niebieskie albo rozowe ale te male rozowe cudenka takie slodkie teraz widzilam w asdzie dla wczesniakow takie maciupkie ehhh mi to wszytsko jedno no ale gdybym miala szystkie dzieci tkie same to napewno chcialabym odmiany ja tez nic nie mam wszytsko powydawalam bo nie mam gdzie trzymac za bardzo w kazdym badz razie mam nadzieje ze juz niedlugo tez bede miec taka szanse kupowac male ciuszki:-)
 
Mama trzymam kciuki zeby sie udało !&&&&
W Asdzie najbardziej widać bo sa ubranka niebieskie,różowe i odrobina bezowych:/ wszystkobjedt ukierunkowane plciowo. Ja tu przyjechałam jak Jaga miała 3 mce wiec bez najmniejszych ubranek a te następne tez pooddawslam a cześć mi ukradli.
Te dla wcześniaków to jak dla lalek takie maleńkie!! Na moje dzieciaki 56 sa tez za małe i startujemy od rozmiaru 62 :)
 
Poziomki musi sie udac:-) nie ma innego wyjscia teraz to moja corka ma swoje lalki poubierane w te pierwsze ciuszki po chlopakach u mnie to same maluszki syn 2300 a chloapki 1250 I 1450 corka dopiero pokazala klase I bylo 3200 I cale 56 cm
 
reklama
Poziomki gratki Twój m wie jak sie robi dziolszki :-), rozczarowana troszkę ? Chyba nie ? Najważniejsze ze wszystko ok :-).

U nas była dzis lekarka w domu i nie ma aż tak źle ,leki i inhalacje takie same . Lili chora biedna ,choć jest lekka poprawa bo kilka minut śpi sama a to sie nie zdazylo od wczoraj .
 
Do góry