reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dzięki Kochane :*
Nela jest małym klonikiem Gabi i Jagody.
Jak na nasze dzieci to drobinka :D moze dłużej bede mogła sie nacieszyć maluszkiem bo Jaga w sekundę urosła.


Porod poszedł sprawnie o 10:20 dostałam zel na wywołanie i o 17:20 Nela sie urodziła. Na szczęście obyło sie bez oxytocyny i innych niepotrzebnych zabiegów.
Tak jak ciaze wspominam bardzo ciezko tak po porodzie czułam sie wyjątkowo dobrze bo po godzinie poszłam pod prysznic.
Dosyłam Zastrzyki na tydzien przeciwzakrzepowe bo żylaki bolą mnie tak bardzo ze bez mocno obciskajacych skarpet nie moge chodzic.

Siostry sa zachwycone, szczególnie Jagoda musi byc zawsze najbliżej.
 
reklama
Dorota na dziewczynkę tak wrozylam z nuba na wcześniejszym usg wszystkim wywrozylam i sie sprawdziło a mi nie teraz to mi sie śmiać chce czułam lekki żal w minutę po usg ale mi szybko przeszło moj to nawet coś wspominał ze może by zaplanować płeć mowię mu walni sie w łeb bardzo mocno ja chce jeszcze pożyć :) nie ma co i tak juz patrzą na mnie jak na wariata 4 cc i każdy sie trzęsie nie będę ryzykować szkoda zdrowia ja i tak zawsze powtarzam ze łatwiej mi sie wychowuje synów ni córki ale moE to kwestia wprawy Wogole to sie czuje trochę dziwnie bo to piąte dziecko wstawiłam fotkę usg na fb i sie wczoraj Zaczelo milion tel i wiadomości ale jak to ? Wpadliście czy co wkurza mnie to ze ludzie tak myślą dobrze ze juz dziś wszytsko umilknelo
 
reklama
Do góry