reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
annaoj w katowickiej powiadasz podjadę tam sobie, wkładkę chciałam je sobie zobaczyć zastanawiam się też nad zaxami :)
udanego urlopu tym razem gdzie? bo mi umknęło hihi

poziomki chyba dziś coś zaczyna rodzic 3mam kciuki, swoją drogą niedawno jakoś rodziła a teraz kolejne, czas należy zatrzymać!!

lenka gdzie jesteś? jakieś plany na wakacje!? może jakoś zlot :)
 
mamartusia słodki Tygrysek

annaoj super wyglądalaś, udanego wypoczynku,

stefa no wiesz że ja zawsze, coś kiedyś pisałaś o morzu, zresztą w czerwcu pewnie cieżko coś znależć. Pokoj remontowałam, m wygipsował kawałek a malowałam ja, umęczyłam się strasznie ale mam choć jeden pokój do którego nie wstyd zaprosić. Jeszcze muszę obić krzesła i dziś ma przyjsć fototapeta, i wsio, a wczoraj robiłam Antkowi urodziny więc czasu brak.

kate a ty gdzie, widziałam żeś nick zmieniłaś
ania ??

poziomki to rodzisz czy nie ? :rofl2:
 
Hej Cioteczki.
Nie zaglądałam bo dzielić sie moim ponurym humorem z Wami nie chciałam.
Wczoraj minął mi termin ZNOWU!! Miałam masaż szyjki i niby cos tam sie dzieje ale nawet wszelkie skurcze mi ustały. Jestem obolała i spuchnięta ale żyje myślą ze najdalej w poniedziałek urodzę bo jestem juz umówiona w szpitalu.

U nas pogoda piękna, cieplutko, słoneczko super.

Zdjęcia i filmiki zobaczę pózniej bo nic mi sie nie chce załadować:/

My zaplanowaliśmy wakacje w Ie w 2 połowie sierpnia :)
 
Poziomki i jak tam wiadomości z frontu? Dziej sie coś czy czekasz do pon ? Ja mam mamcie i wykorzystuje ja na maxa jak zaczyna marudzić to idę spać ruchy juz czuje nawet mocne jak narazie wszytsko idzie w dobra stronę w czwartek mam połówkowe zobaczymy co tam mieszka :)
Annaojkce super fotka niezła Śnieżka :)
Mamartusia słodki tygrysek :) masz bardzo fajne leżaki czy to może jest jaka cała sofa taka ogrodowa szukam czegoś do polegiwania na ogródku
 
Annaoj, mamartusie piękne fotki :)

Mama doczekam do jutra jak nic, chyba ze bedzie tak jak ostatnio ze pojadę do szpitala nocą zamiast rano ;)
Który masz tc?
 
Dziś 19 ananasa sobie zjedz całego może cie coś ruszy ? :) dzisiaj to moje dziecko chce minie wykończyć tańczy chyba mazurka od rana mam wrażenie ze zaraz mi nóżka wyjdzie
 
Moja jak sie wyciągnie to wyje hak wilk do księżyca ;)

Próbowałam juz wszystkiego i mam wszystkie przedporodowe objawy. Ananasów trzeba zjeść 6 zeby podziałało haha.
Dzis porobie ostatnie pierdołki i relax bo jutro ciężki dzien mnie czeka:)
 
reklama
Do góry