reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej dziewczyny jestem i ja :)

jakoś ostatnio kompletnie mi nie po drodze tutaj, ciagła gonitwa jak zawsze a do tego jest moja siostra ( jutro juz wylatuje) wiec ciezko z organizacją, wszystko jest w biegu, rozwalone, dom jak po tajfunie, nie da sie tego jakoś ogarnąć. Wczoraj mialam goraczke i nie wiem czy z przemeczenia czy mnie coś próbuje dorwać ;)

komunia sie udala, byłam zestresowana ale suma sumarum wyszlo bardzo fajnie. Dzieciaki w duzej mierze dostali pieniadze wiec nie są zadowoleni bo teraz maja dylemat co sobie kupić.. tak ich rodzinka zrobiła :) ( fotorelacja będzie na blogu, wiec jak co to zapraszam również )

Ania, Lenka ja to Wam zazdroszcze tego kopania w ogródku hehe ja to ewentualnie na balkonie

annaoj jak interesy ?

happymama u nas było bardzo podobnie, kiedy czytałam, beczałam bo wiem jaki to ból :(

uciekam wpadne pozniej jak sie dorwe do komuptera..
 
reklama
Poziomki który masz już tydz? Ja zacznę szaleć z szyciem jak poznam płeć tzn upewnię sie :) wczoraj zamówiłam otulacz z merino ale uszyje jeszcze ze dwa bo my używamy często ich moi jakoś sie uspokajali w nich i mam w planach pościel do moses busket
Ja powoli czuje ruchy takie delikatne a wczoraj mnie gruszka kopnęła w dopler jak sprawdzałam sobie :) tyg lecą jak szalone w piątek przyjeżdża moja matka na nie wiadomo ile i już mam nerwy jak nie będzie grzeczna to wraca w pacZce :)
 
Hej, ja tez sie melduje, ale te dni mi zlecialy :szok:
Komunia sie udala, aczkolwiek wszyscy od strony ojca dzieci sie nie pojawili wogole, zero kontaktu, nic......
pozostawie to bez komentarza...:sorry::eek::nerd::baffled:

Hania zadowolona ma rower, tableta i jeszcze kase ;-) bialy tydzien teraz zlatuje szybko, a dopiero co czekalismy na komunie :laugh2:

happymama ciesze sie ze sie udalo, odstawic, tez przez to przechodzilam, masakra
stefaa, ja tez dziewczyna zazdroszcze tego kopania :D hehe ja to nawet na balkonie mam sałate wiec..... :rofl2::-D i fakt, rosnie :-p:laugh2:

dobra mykam zjesc i porobic cos, bo juz 10 a ja w czarnej dooopie :confused2::tak:
 
hejka
ja też jakos się odnaleźć nie mogę co by zajrzeć, ale tak naprawdę to mam problem z organizacją i odnalezieniem siebie.
W przyszłym tygodniu gram Śnieżkę w przedstawieniu u Alicji w przedszkolu i przez ostatnie 2 dni stroju szukałam (tak to jest jak na ostatni moment to zostawiłam). Na szczęście peruke udało mi się szybko zorganizować (czarny to zdecydowanie nie mój kolor;-))
Stefaa biznes na razie się wszystko klaruje, zobaczymy jak będzie. Jak już wszystko będzie jasne, to od razu się Wam pochwalę.
Lenka widzisz to cos pokręciłam. Zdrówka dla chłopaków.
Happymama gratki. Poczytałam i podziwiam za wytrwałość.
Ewi pokaż się we fryzie.
Mama ale czas leci, już ruchy czujesz:-)
Liza ważne, że już po (niestety ja mam do tego takie podejście)

Jeszcze mamy na pielgrzymkę jechać (u Was też tak jest, czy to wymysł naszego proboszcza), ale zobaczymy jak będzie.

Poziomki odmelduj się. Tak samo Kate. Komu, jak komu, ale Wam teraz nie wolno znikać;-)
Reszta dziewczyn, hop hop???!!!

uciekam mój układ taneczny ćwiczyć:zawstydzona/y:
 
Anna oj znam ten ból bo u nas w szkołach co rusz coś wymyślają ciagle albo coś szyje albo latam po sklepach jak nie Egipt to indiana jones ja ruchy czuje narazie takie delikatne dzisiaj sprawdzałam i dziadkowi serducho waliło byle do listopada albo października :)
 
hej,

Tren - witaj - ja tam uważam że możesz się rozgościć. :) o widzę że twoje Chłopaki w wieku mojej najstarszej dwójki. :tak: a wiesz już "co teraz będzie"?

bosz taka jestem zajęta ostatnio żę normalnie masakra - więc wybaczcie.
ale wczoraj byliśmy z wizytą u moich rodziców i taką chwilę udało nam się upolować .... :D
więc poprostu musiałam sie z Wami podzielić. :tak::-)

[video]https://flic.kr/p/tE5dyy[/video]
dajcie znać czy sie wogóle wyświetla... no i miłego oglądania... :-):-):-):-):-):-):-)
ps. jak oglądam ten filmik - to normalnie cały świat staje się piękny...:-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
czesc :) Teraz jeszcze nie wemy co bedzie. Na ostatnim USG bobas tak zacisnął te krotkie nogi ze nie dalo sie podejrzec. Niewiem po kim takie wstydliwe.


a filmik mi sie nie wyswietla. wyskakuje bląd i tyle.
 
reklama
dziala :) hahaha niezly jest. Moi tak sie cieszyli jak ktorys z braci mych uderzali sie, lub wpadali na sciane. a jak tlukli sie meidzy sobą to t az czkawki dostwali.
 
Do góry