reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Nie piszcie tyle bo nie nadazam!;))
Przyjazs mojej zony potwierdzony przyjedzie w sobote i do soboty bedzie hihi normalnie sie posikam! :)
Hormony mi szalwja i wk..wia mnie wszystko do okola-jestem jak terminator wrrrr:confused:
 
reklama
poziomki..nie szalej:-)

mojego M.jak go wszystko denerwuje zaczyna sprzątać..:szok: bo ja to oaza spokoju jestem.. heheh

moja Trójca coraz wcześniej wstaje...jejku dziś o 5!! ale dali jeszcze mamusi pospać...całe 30 min...jejku:-)
 
madii ja też jak mam stresa to sprzątam:)
Moje dzeciaki odwrotnie wstają 8-9,a zawsze chciałam żeby wstawały wcześniej:sorry2:
 
lubię kiedy dzieci wstają wcześnie.. ale nie o 5 !!, i dwójka wylądowała u nas w łóżku.. i tylko dlatego mogliśmy ciuut dłużej pospać:-)

choć pamiętam ,ze kiedyś wstawały koło 8 ,ale spanie wieczorne było ok 22-iej.. masakra a ja padałam już na twarz:-(
 
Reszta też,chociaż Gabi to jak zobaczy poduszką to odrazu śpi:-D
Taki tryb maja po mamusi bo ja też nocne stworzenie jestem:-D
 
hejka
Karen już po, lekarz twierdzi, że wszystko poszło dobrze i po porannej naszej relacji telefonicznej określił, że wsio w normie. Jutro idziemy na kontrolę do naszego weta. Psiunica smutna, troszkę popiskuję, ale pewnie pomimo leków ją boli i w klatce jej się nie podoba.
Alicja po antybiotyku ozdrowiała i szaleje jak pijany zająć, już mam dość:baffled:

Poziomki no to długo się sobą nie nacieszycie, jest szansa, że jak urodzisz na dłużej Twoja żona zawita? Kiedy planujesz dojazd do niego?
Madi mój Igor też od 2 dni wstaje o 5:30, nie wiem co mu się poprzestawiało. Ma dodatek on nie potrafi być cicho, więc zwykle my też mamy pobudkę:baffled:
uciekam obiadek kończyć
 
Hej hej,
Anna, cieszę się że z psiną wszytsko ok.

Poziomki, ja i tak podziwiam jak ty tak wytrzymujesz bez żony. Jak mój rok temu na tydzień pojechał do Pl, to prawie umarłam z odwodnienia. :sorry2:


U mnie dzieci śpią dłużej tylko w dni szkolne. :dry: za to każdy weekend, wakacje, itp to jest pobudka o 6. :wściekła/y:

ja też ostatnio jestem nerwowa jak burza. aż mnie samą cholera przez to bierze. I też jak się wkurzę to dostaję kopa i robię wszytsko co wpadnie.

Ja tylko powiem że byliśmy dziś na USG i jest mały facecik! :tak:
 
reklama
Do góry