reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Hej

Kinga a nio widzisz. Ja tą tradycję ciagne dalej :) mężus na cale św zostaje ?

Ależ pogoda,koszmar. W ogole nie czuc w świąt..

My juz wróciliśmy z zakupów, mialam urzad do odhaczenia i teraz obiad. Potem sie za pazurki biorę :))
 
Pytanie z innej beczki. Dziewczyny co myślicie o meblach ogrodowych z palet? Chodzi mi po głowie żeby samemu zrobić :)
Tez nie mam doświadczenia, ale wizualnie bardzo mi sie podobają takie meble :)

Leylah super :) ale tak bez jajek i mleka to chyba ciezko się piecze? tzn bez mleka to jeszcze gorzej z jajkami :)
Dokładnie... Bez jajek jest bardzo trudno cos zrobic... Ocet jabłkowy, banan, sok z cytryny , siemię lniane mozna użyć zamiast jaj...
Nawet niezły biszkopt wyszedł bez nich:
1492076774-aaaaaa.jpeg


Leylah a sa takie mleka sojowe itp to takich tez chlopaki nie moga?

Soję akurat unikam, bo to tez dosc silny alergen. Ryżowe, jaglane, migdałowe kokosowe ciagle w użyciu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kalana, u mnie podobny był pare dni temu na mamy urodziny [emoji1]
1492072237-aaaaaa.jpeg

A taki "torcik"synkowi upieklam wczoraj na urodziny, bez jaj i mleka [emoji3]
1492072303-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ooooo mniam, a co w tym torcie dla synka jest ?

Fajnie:) rodzice troche pomogą przy dzieciach:) a córeczka chodzi jeszcze do przedszkola ?

U mnie niestety tylko gorzka :( zjadłabym milke z orzechami i toffi- to moj nr 1 wsród słodkości [emoji7]

Zrobie maluchom jakies mini upominki, u nas nigdy sie nie robiło jakis dużych prezentów w domu.

Ale Ci dobrze ;) na zdrowie!


U mnie to samo :( mam dwoch atopikow w domu :( próbowałaś probiotyków?

A to ciekawe:) u nas jakies drobne prezenty były zawsze w niedziele.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak,tak. Od grudnia/stycznia mamy Dicoflor.

Pytanie z innej beczki. Dziewczyny co myślicie o meblach ogrodowych z palet? Chodzi mi po głowie żeby samemu zrobić :)
Bardzo fajny pomysł! Miałam zrobić półkę wiszącą ale czasu brak.

Tez nie mam doświadczenia, ale wizualnie bardzo mi sie podobają takie meble :)


Dokładnie... Bez jajek jest bardzo trudno cos zrobic... Ocet jabłkowy, banan, sok z cytryny , siemię lniane mozna użyć zamiast jaj...
Nawet niezły biszkopt wyszedł bez nich:
1492076774-aaaaaa.jpeg




Soję akurat unikam, bo to tez dosc silny alergen. Ryżowe, jaglane, migdałowe kokosowe ciagle w użyciu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ohh jak mi ślina kapie.. dasz przepis? Mi doktorka kazała unikać każdego mleka. Może jak wyjdę (znowu) na prostą ze skórą Magdy to spróbuje:)

Tak nawet do 23☺ a Ty jak masz swojego?
Okropna taka praca na wyjazdach :(
 
Ooooo mniam, a co w tym torcie dla synka jest ?


Tak,tak. Od grudnia/stycznia mamy Dicoflor.


Bardzo fajny pomysł! Miałam zrobić półkę wiszącą ale czasu brak.


ohh jak mi ślina kapie.. dasz przepis? Mi doktorka kazała unikać każdego mleka. Może jak wyjdę (znowu) na prostą ze skórą Magdy to spróbuje:)


Okropna taka praca na wyjazdach :(
No właśnie kupiłam dzisiaj 8 palet euro 4 palety wystawowe na stolik i 3 skrzynki na kwiaty:D ale zła jestem jak diabli, bo kupiłam używane myślałam że będą jako takie suche a tu mokre. Mam nadzieję ze wyschna żebym mogła wziąść się do dziela:) już doczekać się nie mogę :D jak roxloze swoje cztery litery na swoim dziele:D
 
reklama
Do góry