reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Witaj:)

U nas mama chora także święta w domu z tatą. Ale nie czuje tych świąt. A jak u Was? Malujecie jajka?[emoji5]



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj, to zdrowka dla mamy. My w pierwszy dzien swiat do J rodziny w drugi moja rodzina do nas:)

Leylah przygotowania rozpoczęte, ale ja już nie mogę się męża doczekać bo będzie w sobotę[emoji5]
Super:) a jak Przeprowadzka, jestescie juz po?
Czy Wy też dzisiaj takie śpiące chodzicie:) bo ja to bym spała na stojąco
Tez, nawet 3 kawy nie pomogły;)

Kalana , oj tak jest niestety na obczyźnie, tez przeżyłam tak pare swiat bez rodziny i w ogole mnie nie cieszyły...

Moj Mały tez ząbkujący, wczoraj mial goraczke, bardzo cierpi bidak, policzki ma wręcz purupurowe..."dałam mi paracetamol, dzisiaj troszke lepiej.

Dzisiaj Dzien czekolady dziewczyny[emoji3] uczcilyscie to święto ?[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj, to zdrowka dla mamy. My w pierwszy dzien swiat do J rodziny w drugi moja rodzina do nas:)


Super:) a jak Przeprowadzka, jestescie juz po?

Tez, nawet 3 kawy nie pomogły;)

Kalana , oj tak jest niestety na obczyźnie, tez przeżyłam tak pare swiat bez rodziny i w ogole mnie nie cieszyły...

Moj Mały tez ząbkujący, wczoraj mial goraczke, bardzo cierpi bidak, policzki ma wręcz purupurowe..."dałam mi paracetamol, dzisiaj troszke lepiej.

Dzisiaj Dzien czekolady dziewczyny[emoji3] uczcilyscie to święto ?[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dwie tabliczki czekolady wciągnęłam:D
 
To ja mam chyba codziennie dzień czekolady haha uwielbiam mleczną i zawsze parę kostek wciagne☺ Leylah tak już po przeprowadzce teraz u rodziców pomieszkujemy tymczasowo☺
 
Oj, to zdrowka dla mamy. My w pierwszy dzien swiat do J rodziny w drugi moja rodzina do nas:)


Super:) a jak Przeprowadzka, jestescie juz po?

Tez, nawet 3 kawy nie pomogły;)

Kalana , oj tak jest niestety na obczyźnie, tez przeżyłam tak pare swiat bez rodziny i w ogole mnie nie cieszyły...

Moj Mały tez ząbkujący, wczoraj mial goraczke, bardzo cierpi bidak, policzki ma wręcz purupurowe..."dałam mi paracetamol, dzisiaj troszke lepiej.

Dzisiaj Dzien czekolady dziewczyny[emoji3] uczcilyscie to święto ?[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje.

Ja z racji kp, nie moge czekolady;( odbije za rok

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry