reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Kinga ooo ja tez slomiana wdowa .. dlugo juz tak jezdzi ?

Natala ja karmilam a mimo to po obu porodach @ dostalam zaraz po pologu .. taki peszek ;)
 
reklama
Ja też dostałam zaraz po połogu tylko za pierwszym razem miałam 3 tygodnie przerwy a za 2 konczylam plamic i @ dostałam myślałam że jakiś krwotok i polecialam do gin☺ a ona potwierdzila że to @. Krystiasza mój mąż już jeździł zanim się poznaliśmy a znamy się prawie 9 lat ( będzie w sierpniu☺) małżeństwem jesteśmy prawie 7☺ w kwietniu mamy rocznicę☺ A Twoj też kierowca?
 
Kinga jakas bratnia dusza jestes czy co hehe identyczna sytuacje mialam z @ i tez myslalam ze to krwotok [emoji23] przy drugim juz czailam baze [emoji12]
A to pewnie po Europie jezdzi, skoro system 2/1 ? Moj tez kierowca. Trudny orzech dla malzenstwa ... nio i tez w kwietniu mamy rocznice [emoji16]
 
Krystiasza a którego macie rocznicę?☺ tak głównie Niemcy, Belgia, Holandia a Twój jaki ma system?
 
14. A Wy ?
Oj roznie. Kiedys mial 3/1 i 4/1. Zmienia sie ten system. Teraz np mam go tylko w piatki i to niecale. Zdarzy sie ze tylko na kilka godzin :(
 
10☺ to strasznie mało jest w domu u mnie jedzie na 2 tygodnie i na tydzień zjeżdża kiedyś jeździł że był na weekend ale ten weekend był od soboty rana do niedzieli wieczór więc teraz jest lepiej
 
reklama
Krystiasza Ty masz też 5 lat różnicę wieku między dzieciakami?☺ natala idzie się przyzwyczaić☺
 
Do góry