reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
ANEK my też na początku trafiliśmy na kiepską neurolog ale od razu prawie mieliśmy umowiona drugą zupełnie inną ale namiary miałam od kuzynki mają synka autystycznego i się dobrze wvtemacie orientowali. U mnie dopiero pączki będą koleżanka z synkiem przyjedzie to będziemy się obiadac☺
 
Natala płacze ok 3 godzin ciągle? Czy uspokaja się na dłużej?
Nie no 3 godziny ciagle to nie. Dzis od rana marudz ale tak to ma stala pore do placzu 17 i ryn ze uspokic nie idzie to wiem ze kolka ale dzis inaczej placze uspoki sie zaraz znow

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Kurczę po szczepieniu też może, bo u nas np były kolki cało dniowe ale jak ona wcześniej płakała w określonych godzinach to raczej mało prawdopodobne
 
reklama
Moja to dziś w ogóle sama siedzieć nie chce tylko ręce i ręce a jak ja tylko odłożę i zobaczy że gdzieś odchodzę to krzyczy
 
Do góry