reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

czemu tylko 1?? zawsze w 12 i 20 tyg jest
Ja miałam tylko w 26 bo wcześniej lekarze nie chcieli mnie do położonej zapisać bo stwierdzili że ciąża to nie choroba i jak dobrze się czuję to nie muszę do niej iść. Tak jak pisałam wcześniej dopiero w 24tyg dostałam się do położonej
 
reklama
A to juz w ogole dziwne podejscie, na dziwnych lekarzy trafilas. Bo normalnie czy ciaza 1 czy 10, czy dobrze sie czujesz czy zle to w 10 tyg robia wyniki krwi a w 12tyg masz scan. Pierwszy raz spotykam sie z takim czyms.
 
A to juz w ogole dziwne podejscie, na dziwnych lekarzy trafilas. Bo normalnie czy ciaza 1 czy 10, czy dobrze sie czujesz czy zle to w 10 tyg robia wyniki krwi a w 12tyg masz scan. Pierwszy raz spotykam sie z takim czyms.
No wiem właśnie taka przychodnia niestety była ale waże że dziecko zdrowe
 
podaj adres to przesle :)

Ja uwielbiam byc w kuchni, a córa duzo mi pomaga, choc czasem mam wyrzuty ze zamiast z nia sie pobawic to siedzimy w kuchni. Młoda lubi pichcic i czuc sie pomocna.. no ale sama juz nie wiem. Czasami zastanawiam sie czy jestem dobra matka, czy wystarczająco poswiecam jej czasu itp.
 
podaj adres to przesle :)

Ja uwielbiam byc w kuchni, a córa duzo mi pomaga, choc czasem mam wyrzuty ze zamiast z nia sie pobawic to siedzimy w kuchni. Młoda lubi pichcic i czuc sie pomocna.. no ale sama juz nie wiem. Czasami zastanawiam sie czy jestem dobra matka, czy wystarczająco poswiecam jej czasu itp.

Jeśli córci sie podoba to nie ma co miec wyrzuty sumienia:) Napewno jestes cudowna mama i kazda z nas ma takie rozterki.

Ale pyszności narobilas :)
Tez uwielbiam gotować :) do tego stopnia, ze chciałabym moze kiedys jakis biznes w tym kierunku rozkręcić [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj chciałam trochę z Wami popisać na temat szczepień i internet mi wcieło
KINGA a no własnie u nas młody miał problemy neurologiczne i niestety był szczepiony zgodnie z kalendarzem neurolog nic nawet nie wspomniała że niemożna szczepic.Tak w ogóle i tak była do niczego bo newet nie zleciła badań nawet usg główki nie było wczoraj pani dr genetyk bardzo się dziwiła.Zmieniliśmy neurologa ale zdecydowanie za póżno.
Ponczus z czekolada wsunięty jeszcze przed śniadaniem hehe bo miał byc dla córki ale wolałam zjeśc ja bo córka wiadomo dlaczego nie.
 
reklama
U nas ciezko mala ciagle placze 5 min spokoju i znow placz

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Do góry