reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Amcia, o tych drugich pisza 30 min przed sniadaniem, obiadem,treningiem, popic duza iloscia wody.
Cwiczysz dzisiaj, czy regeneracja?:)
Leylah dziękuję tak ćwiczę około 19 codziennie [emoji4]narazie już 78.4 [emoji4] na rano jadłam pół jabłka zaraz zjem kiwi ale słabo mi bo okres mam ciężki po porodzie więc umieram

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry, my godzine temu wstalysmy, w nocy szukanie lalki bylo. Znalazlam na patio w koszyku rowerowy, a pozniej rozbudzona to poltora h gadania. Teraz sniadanie i kawusia. do 12stej pewnie jeszcze poleniuchujemy i zaraz chrusty bedziemy robic i grochowe bo moj i cora lubia, a ja srednio mięsna jestem tym bardziej teraz w ciazy to tylko z mies wedlina ;). Wczoraj była lazania wiec kawalek mi zostal albo zrobie sobie paste z makreli :)
 
Leylah dziękuję tak ćwiczę około 19 codziennie [emoji4]narazie już 78.4 [emoji4] na rano jadłam pół jabłka zaraz zjem kiwi ale słabo mi bo okres mam ciężki po porodzie więc umieram

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ojej biedna :( tez mam takie bolesne @, nie daje rady wtedy ćwiczyć...
Nie chce sie tutaj Amcia mądrować, ale troszke mało na sniadanie, chyba, ze masz taki dzien bez apetytu...
Ładnie waga spada!!! Gratuluje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leylah jak bede mocno głodna to zjem porządnie tzn chleb [emoji4]o 12.30 zjadłam skibke chleba z szynką [emoji4]ale nasz rację [emoji4]mam nadzieję ze że szybko mi pójdzie z wagą

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny:*
Leylah super przepisy,napewno wykorzystam.A sos pomidorowy jak robisz?
U nas też paskudna pogoda:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry