reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Leylah tak na prostym stałam też będę się ważyć na rano raz dziennie [emoji4]bo przesadzam z tym wrażeniem [emoji4]a orientujesz sie czy można brać suplementy diety na pusty żołądek ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tez wazę sie raz dziennie i mierze sie tez, ale troche rzadziej, po cm widac większe postępy;)
Nie mam pojecia Amcia, ja biore tylko witaminy - po jedzeniu, bo tak jest napisane na ulotce a na Twoich suplementach jest jakas informacja? Co bierzesz?

Ja oglądam od samego początku pierwsza milosc [emoji4]
A moze pamiętasz taki serial zbuntowany anioł chyba brazylijski kocham go. oglądałam wszystkie odcinki 3 razy [emoji4]fajni aktorzy -facundo arana przystojniak i Natalia oreiro pewnie niedługo znowu to puszczę bo ostatnio oglądałam go 3 lata temu [emoji4] chybaze polecić ci jakieś filmy?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zbuntowany anioł, o jej , to były czasy[emoji2] Szybko wracało sie do domu z podwórka, zeby zdążyć na serial, nawet ojciec z nami oglądał [emoji23]
zbuntowany aniol :)) no ba ze pamietam, ale nie lubie wracac do obejrzanych filmow lub przeczytanych ksiazek. Cora dopiero zasnela a naz chrapie juz :)

Tez tak mam, moj za to potrafi kilka razy oglądać jakis film. Ja powracam tylko do tych, ktore nie do konca zrozumiałam [emoji3]

I nie dała dłużej pospać znowu wstała o 5 i odrazu krzyk bo sama też leżeć nie będzie i trzeba wstawać , dobrze że chociaż wcześniej spać poszłam wczoraj.
U mnie podobnie, [emoji58] młodzian wstaje od paru dni punktualnie około 5.30[emoji24]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry moj dziec jeden juz siedzi i uczy sie czytac a drugi,mlodszy jeszcze spi.Wiec pora na kawke.

Kolejny dzien ze spaceru chyba nici bo wieje ze glowe urywa i i padac niby ma
 
My niestety mamy zakaz puszczania bajeczek malutkiej na razie.Ale w zasadzie z tego co zauwazylam ona nawet zbytnio sie tv nie interesuje.Ostatnio za zo uwielbia ogladac ksiazeczki i sluchac jak jej czytam

Hihi zbuntowany aniol tez ogladalam [emoji1]
 
Tez wazę sie raz dziennie i mierze sie tez, ale troche rzadziej, po cm widac większe postępy;)
Nie mam pojecia Amcia, ja biore tylko witaminy - po jedzeniu, bo tak jest napisane na ulotce a na Twoich suplementach jest jakas informacja? Co bierzesz?


Zbuntowany anioł, o jej , to były czasy[emoji2] Szybko wracało sie do domu z podwórka, zeby zdążyć na serial, nawet ojciec z nami oglądał [emoji23]


Tez tak mam, moj za to potrafi kilka razy oglądać jakis film. Ja powracam tylko do tych, ktore nie do konca zrozumiałam [emoji3]


U mnie podobnie, [emoji58] młodzian wstaje od paru dni punktualnie około 5.30[emoji24]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja koło 5 zawsze dziś spróbuję ja później spać położyć może wtedy dłużej spać będzie o ile w ogóle wytrzyma dłużej siedzieć
 
reklama
Kurczę ale już napisalyscie☺ zbuntowany anioł też oglądałam☺ mój dzisiaj karmienie miał 21.30, 23.30,2.30 potem o 4 się przebudzil bo mu się coś śniło, potem 5 i 7☺ moj nigdy spokojnie nie leżał przedtem darl się w nieboglosy a teraz drze się mama☺ w ogóle on nigdy spokojnie nie leżał cały czas na rękach
 
Do góry