reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Natala u mnie była koleżanka z synkiem 1.5 roku i normalnie był pogrom☺ mój nie chciał dawać żadnych zabawek co chwilę krzyk, płacz jeszcze on nie mówi jeszcze tylko kwiczy i co on kwiczal to mój młody płacz bo się bał
 
Natala u mnie była koleżanka z synkiem 1.5 roku i normalnie był pogrom[emoji5] mój nie chciał dawać żadnych zabawek co chwilę krzyk, płacz jeszcze on nie mówi jeszcze tylko kwiczy i co on kwiczal to mój młody płacz bo się bał
Skaś to znam tak samo jest jak pojadę z moim do siostry mojego M nie umieją się bawić tulko klócą się o zabawki

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Skaś to znam tak samo jest jak pojadę z moim do siostry mojego M nie umieją się bawić tulko klócą się o zabawki

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
U was się kłocą u nas jak przyjeżdża bratanek męża to tak ryja drze, że aż z nerw mnie telepie. Mój wystraszony zawsze ucieka.:unsure:
 
Skaś to znam tak samo jest jak pojadę z moim do siostry mojego M nie umieją się bawić tulko klócą się o zabawki

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
No masakra ja to na zabawę nie liczyłam☺ ale Kacper wkroczył w okres wszystko jest moje nie rusz☺ tylko z Marysia się bawi☺
 
reklama
No masakra ja to na zabawę nie liczyłam☺ ale Kacper wkroczył w okres wszystko jest moje nie rusz☺ tylko z Marysia się bawi☺
A ja mam nadzieję ze dziecko moje Wda się we mnie, matka mi opowiadała że ledwo zaczęłam chodzić to wszystkich kto brał moje zabawki zawsze lalkami bilam , a silniejszego gryzlam. A jak Wda się w mojego męża to będzie kiepsko ale ja to podszlifuje. Nie wiem czemu ale strasznie nie lubię bratanka męża. Ten dzieciak to taki dziwolag jest wrrr:realmad:
 
Do góry