reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Mnie też młody wczoraj doprowadził do płaczu:(, ktoś koło domu zostawił otwartą furtkę gdzie psy są:/ biegłam i wołałam Kuba stój Kuba stój a ten w śmiech i dalej w nogi. Dosłownie zawał przeszłam, ręce Mi się trzęsły jak galaretka:( tym bardziej, że są tam trzymane dość duże rasy :( w ostatniej chwili go złapałam ;(
 
reklama
Cześć dziewczyny. Andżelika super☺ My mamy jechać 20 czerwca na 5 dni. Prawdopodobnie powiększy mi się rodzinka☺ ale to tak jest jeszcze na 50 procent w piątek będę robić betę to się dowiem☺
 
ooo super... następnym razem weź mnie duchowo ze sobą bo ja mam za daleko.. :)


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno wezmę;) w czerwcu powtorka;)
Cześć dziewczyny. Andżelika super☺ My mamy jechać 20 czerwca na 5 dni. Prawdopodobnie powiększy mi się rodzinka☺ ale to tak jest jeszcze na 50 procent w piątek będę robić betę to się dowiem☺
ooo super gratuluję :D 5 dni dla mnie to za duzo;) dobrze jest gdzieś jechać ale tylko na chwilę :)
 
Kinga gratulacje:) oby sie udało:)
co do wyjazdów to ja mam problemy z potworami, może gdybym wracała do swojego domku to bym tęsknił a tak to mi dobrze dlatego od domu teściów.. tylko mały ma odwrotnie niestety [emoji14]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my to jak narazie się nigdzie nie wybieramy niestety u nas nawet pogody nie ma pół dnia świeci słońce a za chwilę pada deszcz
 
Cześć dziewczyny .
Mogę się wcisnąć...
Mam prawie dwuletnia córeczkę wiec jestem pełno-etatową mama i siedzę w domu...prawdopodobnie będzie kolejny dzidziuś wiec jeszcze sobie posiedzę...
W sumie to trochę dziwnie brzmi, bo przy mojej córce to raczej dużo nie posiedzę...[emoji12]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny .
Mogę się wcisnąć...
Mam prawie dwuletnia córeczkę wiec jestem pełno-etatową mama i siedzę w domu...prawdopodobnie będzie kolejny dzidziuś wiec jeszcze sobie posiedzę...
W sumie to trochę dziwnie brzmi, bo przy mojej córce to raczej dużo nie posiedzę...[emoji12]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cześć.
Tem

Wątek juz trochę wycichl:( niestety ale i tak witamy;) skad jestes?
 
Do góry