reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dobry wieczor!!!!

jestem po pracy i lece teraz nadrobic co tam naklikalyscie ..............
moze zdaze cos jeszcze napisac ......o ile ktos jeszcze bedzie
meza juz mam w domku ...............oczywiscie na wejscie juz sprzeczka byla tak wiec sa dobre i zle strony "meza w domu".........ale sie ciesze ze przyjechal................
cos wiecej napisze moze juz jutro

chyba ze jeszcze bede miec sile dzis
zobacze po obczytaniu......
 
reklama
justus witaj po pracy :happy: ...a z facetami tak to bywa..minie mu za chwile ;-)

iwonka,julia widzicie troszke piwka i już kolory wracaja ;-):happy:
U nas choc Noeś już od 2 miesiecy nie je z piersi to i tak sie na sok lub wode budzi...ostatnio nawet zaczełam dawac mu w nocy czasami kaszke po niej dłużej śpi
 
ide spać bo mi tu szwagierek nad głową stoi chce popisać pewnie z jakąś laską pa może jutro odezwę siejak bede miała sile po tym "kopaniu" dobrej nocki i nie ubzdryngolce:-) sie za mocno bo ...........jutro głowa bedzie ciężka pa;-)
 
zuzia to muwisz jeszcze trzy lata z kawałkiem i bedzie dobrze :-D ale mnie pocieszyłaś

Ide spać
Oczka mi sie kleja a literki mylą
Dobrej nocki :happy:
 
hello z wieczora!
widze ze opijacie nowe watki wiec i ja sie dolacze co prawda popijam herbatke ale pije:-D
dzis mialam strsznie zakrecony dzien ale o tym moze innym razem.
uciekam spac.
Iwonka tez mialam taka strone biala,ale juz jest ok.

Dobrych snow.

Ciesze sie Mija ze udalo Ci sie zalatwic pomyslnie..super.:-)
 
Uciekam spac.:tak:
julia w niemowlakach masz watek adresy suwaczkow zajrzyj tam lub na samym dole spisu bb jest Jak korzystac z forum i tam tez mozna pocwiczyc wklejanie suwaczkow.Jakby co to sie jutro przypomnij!
DOBRANOC!!!
 
Dzien dobry!!!! Tym razem ja pierwsza!:-)
My spalismy dzis do 7;55 ! Hura ale za to wczoraj moje dziecko zasnelo dopiero o 22;00.Pogoda piekna i trzeba zrobic pranko,zjesc sniadanko i czekamy na tatusia jak wroci z pracy po 12;00 a pozniej pewnie gdzies pojdziemy,n\mozw na Starowke albo do Zoo:tak: :-) :-) :-D :happy: :happy: :cool2:
Zycze wszystkim milego weekendu!!!
 
reklama
Cześć mamusie :happy:

My znowu nieprzespana nocka , Noe teraz spowrotem padł i odsypia a ja musze sie zająć porządkami.
Jak mi sie dziś uda dostac bilety ,to wybieramy sie na piknik i koncert T.P.sa
może będzie fajnie :confused:

Miłego słonecznego dzionka
 
Do góry