reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Faaaanntaaaaaa ! :-):-):-):-):-)
Ale się cieszę, że wróciłaś.:-D

Czytałyście mamuśki ten artykuł? Co dalej z rodzicami Madzi? "Wszystko jest już gotowe" - Wiadomości - WP.PL
No aż mnie krew zalała!
Dostali nagrodę za to , że w tak bestialski sposób... echhh...
150-metrowy apartament i zero opłat.:no:

:-D:-D:-D:-D to ja się cieszę, że wróciłam :tak:.
Nie czytałam zaraz zerknę :tak:

Michaela, co niektórzy tatusiowie się nie poczuwają do odpowiedzialności :-(
 
reklama
w sumie to długa historia, ale powiem tak, na początku tak się szarpał o dziecko, odwiedziny, zabieranie na noc i coraz cześciej, płacić jak najmniej, teraz jak ma dziecko przypilnować czy sam go nauczyć robić na nocnik to jest jak ciapa. wcześniej to wiem, że zamiast sam iść z dzieckiem do lekarza to jego mama poszła.
 
Hej mamuśki!

Z ładnej słonecznej pogody, do szarówki i szybko topnącego śniego...ehh...GDZIE TA WIOSNA!?


Fanta babiczko a ja się tak zastanawiałam kaj Ty się podziała :-) No i gratulacje dla Kubulca :-D

Witam nową forumowiczkę :-)

As widzę, trafiła Ci się niezła okazja, no ale fajnie. Ja tak właśnie od czasu do czasu czycham na takie okazje na allegro z paczek ubraniowych. Jeszcze w ciąży udało mi się kupić fajną paczkę, z ok 25 sztukami ubranek ale takimi naprawdę ładnymi i zadbanymi, za 20 zł. Nawet moja mama się dziwiła, że udało mi się taką okazję ustrzelić. Ale to warto popatrzeć bo można super rzeczy znaleźć za grosze :-)


A młody mi się czorci dziś z rana. Czytam ja pocztę. Młody leżał koło mnie na łóżku na klinie z mojej poduszki, założyłam nogę na łóżko obok niego by zabezpieczyć. Czytam i czytam a w pewnym momencie czuję coś mokrego na kolanie, patrzę a ten mój dziabąg siedzi na boczku podpierając się na rączce, główka w górze i ogląda tv! :szok:
 
w sumie to długa historia, ale powiem tak, na początku tak się szarpał o dziecko, odwiedziny, zabieranie na noc i coraz cześciej, płacić jak najmniej, teraz jak ma dziecko przypilnować czy sam go nauczyć robić na nocnik to jest jak ciapa. wcześniej to wiem, że zamiast sam iść z dzieckiem do lekarza to jego mama poszła.
Szkoda, że się nie poczuwa do odpowiedzialności... zrobić to nie wszytko.

Aelreda, wcięło mnie na troszkę :-(. Ale już do Was wróciłam :tak:. Przyznam się, że nie nadrobię tego co tu naskrobałyście przez ten tydzień :baffled:. Mały konomaniak Ci rośnie :-D:-D:-D. Ani się obejrzysz, a Wiktor zarezerwuje sobie bilety do kina :-D;-)
 
Dobryyy
Justa nie ma zdjęć dlatego M jedzie obejrzeć. Nowe to własnie takie bysmy kupowali jak poazywałaś ale najpierw poszukamu uzywanego :-) My na 36 m, spimy w jednym pokoju więc pietrowe łóżko w sam raz dla nas, do tego Junior odmawia spania w łóżeczku, wpycha sie do brata i chętnie śpi na jego łózku. A Lolo z łóżka spadl chyba tylko ze dwa razy,a na pietrówce są wysokie poręcze.
Ciuchy..Lolo był biedny bo pierwszy chłopiec, no i jak był maly to ja nie bardzo po allegro szukałam , głównie w lumpkach kupowaliśmy i było oki. Fifi ma fajnie po ciuchy po bracie, po kuzynie i synku chrzestnej starszym pół roku. Ja jak mu kupuje to komis albo lumpek,a le to staram się umawiać z chrzestna i jade do niej bo ma wypasiony lumpek. Czasem na allegro ale oni sa obaj niewymiarowi i nie bardzo lubie..Lolo jest długi i chudy, 90% spodni mu leci z tyłka. A Fifi dla odmiany jest malutki (78cm). Takze wole kupować tak, żeby przymierzać. Zreszta Lolo jest w takim wieku, że kupujemy mu nowe bo w ciuszkach dla niego juz trudno cos znależć...Kupujemy na giełdzie i jestem zadowolona. Fakt, że ostatnio przetarł spodnie na kolanie ale wyglada, że się po prostu wywalił gdzieś..Dzieci ;-)
 
witam Was :)

my po wizycie u lekarza rehabilitacji. na szczęscie Natalci nie trzeba rehabilitować <3 wspaniale :))

dziś zrobiłam z radości odstępstwo od diety i ofrędzlowalam bułkę słodką z serem :)) no ale teraz znów bedę grzeczna :)

trochę odsapnę i muszę umyć podłogę, bo wczoraj po sprzataniu (mielismy mały remont) byłam maksymalnie padnieta.

udanego dnia!
 
As gratki zakupu ciuszków :-)
Fanta witaj, dawaj zdjęcia kuchni i pokoju :-D

Witam, pogoda dzisiaj beee :confused2: deszcz cały czas pada i nie mam nawet jak wyjść do sklepu :sorry: Kubie się skończył antybiotyk a miał brać do jutra no cóż :sorry: będzie trzeba iść na kontrolę w tygodniu :tak: ja sobie posprzątałam, zupka gotowa więc na chwilę mogę usiąść ;-) Kuba ogląda sobie pingwiny, M w polu dzisiaj cały dzień znowu więc mam spokój :tak: muszę dzisiaj wejść do szafy z ciuchami ale mi się nie chce jak nie wiem co :-p miałam coś jeszcze napisać ale nie pamiętam co :sorry: oj skleroza galopująca już i to w tym wieku hehe :-D
 
reklama
Beata, niebawem wrzucę co nieco ze zdjęć :tak: :-). Zdrówka dla Kubusia :-). Myślałam, że już Ci wyzdrowiał...
Ja dziś daję sobie spokój z porządkami :tak:. Ogarnęłam to co musiałam i teraz na siostrę czekam, bo ma na obiad wpaść zaraz po szkole.
 
Do góry