reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As slicznie wygladasz i jaka gruba?? to co JA miałam powiedzieć????
Pierwszą ciąze kończyłam z waga 97 kg, druga zaczynałam z waga 100 kg ( w drugiej tylko chudłam). A teraz też 7 z przodu...Musze ze 4,6 kg schudnąć...Bo mi się wydaje , ze na fotkach letnich bylam chudsza..Ale to może wina ubrań..Teraz raczej nie nosze leginnsów i obcisłych bluzeczek tylko jensy i wielkie swetrzyska :-p
Watek o Agatce rozbawił mnie do łez :-p Ale ona nigdzie nie pisała, ze ma 10 letnią córke tylko przytaczała fragment z książki "Oto jest Kasia" jak 10 latka witała sie z mama po powrocie ze szpitala..Ale tamten watek tez udany :-p
 
reklama
hej mamusie ale produkujecie;)
Połozyłam Gaje wiec ide po herbatke i zaraz zasiadam i konwersuje w sumie czatuje wz Wami:)
 
As śliczna sukienusia :-) tak patrzę na nią i nie wiem czemu ale kojarzy mi się z biedronką :-)
Masz talent babo tfu znaczy kijanko. JA płetwal błękitny Ci to mówię :-D
 
cześć kochane!
As śliczna sukienusia

niby się wyspałam, a jakaś senna mocno jestem...
u nas z powrotem zima, wczoraj zasypało śniegiem więc wszędzie leży świeży biały puch
 
Dobry
As śliczna.
U nas dziś wiosennie i juz malo błotka, więc do przedszkola po Lolka chyba na nogach pójdziemy :-)
 
reklama
Witam Was:) ja dziś się w ogóle nie wyspałam, Olek wstał juz o 6.30, a wczoraj poszłam późno spać. Do tego od samego rana starszy synek broi młodszemu, ah...
 
Do góry