reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Różyczka zaglądaj jak tylko możesz no i gratki dla małego :-D
Krolcia no cudo sweterek :-):szok:

Ile może iść paczka mała z Niemiec? Normalnie w środę minie drugi tydzień i paczki ani widu ani słychu :no: normalnie jak nie będzie jej do końca tyg idę robić raban na poczcie :no: Kuba się bawi klockami więc mam chwilę spokoju :tak: coś mi się spać chce, ale to przez ciśnienie bo spada :sorry2: koło 15 trzeba obiad zrobić dla Kuby i dla mnie, mam nadzieję że M w pracy dostanie :sorry2:
 
reklama
HELLO,MELDUJĘ SIĘ.

As brzuszek masz śliczny.
Sukienka rewelacyjna.

Karolcia,masz talent kobieto.
:-)

Beata,jak dla mnie to powinna już dojść ta paczka.
Ja jak wysyłałam mężowi do Danii,albo on do nas,
to maxymalnie 5 dni i była na miejscu.

U nas pogoda :sorry2::sorry2:taka sobie,wieje nadal,czasami sypnie śniegiem.
No ale niby ma być tak tylko do środy.

Ja od wczoraj mam 3 zmianę:angry:,
nagrodę jobla temu kto je wymyślił.

M.poszedł na 2 zmianę,a ja urzęduję z chłopakami.
Maciuś już poszedł do szkoły,koniec laby.
Wstać mu się zbytnio rano nie chciało,ale dał radę.
Teraz wrócił,lekcje juz odrobił,i mamy z głowy.
Teraz siedzą i budują jakieś budowle z klocków lego.

Miłego popołudnia.

 
Na paczce musi być numerek nadania, który widnieje również na dowodzie nadania. Spytaj osobę która wysyłała, zeby Ci podała numerek paczki. bez tego nic się nie dowiesz.
 
Na paczce musi być numerek nadania, który widnieje również na dowodzie nadania. Spytaj osobę która wysyłała, zeby Ci podała numerek paczki. bez tego nic się nie dowiesz.


Dokładnie musi być numer nadania,chyba że została wysłana zwykłą przesyłką,
a nie poleconą to jej niestety nie ma numeru nadania przesyłki.

A własnie muszę iść na pocztę ,ale tak mi się nie chce wychodzić z domu że szok.
Muszę powysyłać przesyłki,ciuszków,co mi poszły na allegro.
 
reklama
hej;)
Ja na chwile nie mam zbytnio czasu na bb bo maly zaczal raczkowac na calego, wszedzie go pelno, upilnowac go nie moge:dry:
 
Do góry