reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dobry
Ja sie nie wyspałam ale to Pan Pikuś :-p
Ale wywaliłam chłopa na małe łózko i przynajmniej miejsce miałam :-p
 
hej hej:p
ja własnie pije kawusie rosołek gotowy:)
szukam frytownicy nadal i musze napisac reklamacje w sprawie internetu:)
 
bartek ubiera ciuchy m i mamy ubaw:-D:-D:-D chodzi w jego spodenkach:-D:-D:-D
Takie widoki są boskie :-D:-D:-D
Trzeba było zrobić focie na pamiątkę .;-):-):-)

dziewczynki chce kupić frytkownice proszę doradzcie cos;)
Ja mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona .
Frytownica Moulinex AKG 143 | Drobne AGD | Frytownice | Awa24.pl

Hejka;-)
Wyspałam się niesamowicie:-)! M poszedł poprzytulać starszaka wieczorem i zasnął z nim he he. No więc saaama w wielkim łóżku byczyłam się. Na początku jeszcze psa sobie zaprosiłam, żeby podziałała jak grzałeczka, potem uciekła bo jej za gorąco było.:-D

Lena ja nie polecam frytkownicy. Małe to, malutka porcja wchodzi czyli nie jako dla każdego z osobna musisz robić a prądu pobiera. Radzę kupić garnek do frytek. Większy, tańszy, tańszy w eksploatacji, takie moje zdanie.
Nie zgadzam się z tym.
Mam frytownicę nie tylko do frytek.
Na raz wchodzi 1,20 frytek ,więc spokojnie na 2 rzuty robię frytki dla całej rodziny 4 osobowej i jest full nie do zjedzenia .
Do tego można smażyć mnóstwo rzeczy w głębokim tłuszczu czyli na chrupiąco.
Ja smażę udka z kurczaka 12 min i skrzydełka 10 min + frytki od 5 minut i obiad gotowy w 20-25 minut .
Do tego smażyłam też chrust ,pączki,oponki ,ryby ,grzyby...
To tyle co pamiętam ...

Witajcie Dziewczyny:) jestem nowa na tym forum ale mam nadzieję że szyko się poznamy:)
Witaj na forum.

Witam .
Jestem mega wyspana .
Spałam calutką noc .
Co prawda od 12.30 ,bo leki musiałam wziąć ,ale się obudziłam na leki znów o 6.30 ,wzięłam i natychmiast zasnęłam .:szok::szok:
Otworzyłam oko ok.11 :-D:-D:-D:-D

Klaudia moja znów wyjechała na tydzień i pusto jakoś się zrobiło buuuuu....

Wczoraj przeleżałam cały dzień .Mąż kucharzył ,wiec na obiad dostałam zapiekankę makaronową do łóżka :szok::szok::-D:-D
A na drugie danie pieczoną golonkę w kapuście ...:szok::szok::-D:-D
Powiem Wam ,że nie poznaję swojego D .On nigdy nic gotować nie chciał :no::no:
A teraz :szok::szok::szok::eek::eek::eek: no z kuchni by facet nie wychodził ...
Ale jest cfffaniakkkk ,wszystko robi u teściowej ,a u nas tylko piecze ,więc mamusia jego bałagan pewnie sprząta .:rofl2::rofl2::rofl2:

Ciekawa jestem czym dziś mnie uraczy ,bo od rana krzyczy ,że on robi obiad ;-):-):-)

No to się pochwaliłam .
A teraz coś na poprawę humoru dla niewyspanych .

Z samego rana poczytałam i popłakałam się ze śmiechu .:-D:-D:-D

https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...sze-odwiedziny-po-powrocie-ze-szpitala-57155/
 
Michaela witaj.
Asienka nie pomogę:no:.
Miałam okazję kupić klocki jixin, też podróbka duplo i jak dla mnie jak za tą cenę to ok. Wykonanie nawet nawet, ale klocki ciężko się łączą. Trzeba siły, żeby je połączyć. Natomiast inne elementy typu ludziki, zwierzątka nawet nawet. Ja kupiłam kolejkę i też ok była. Jeździła, działała. Z całego zostawu wyrzuciłam tylko klocki podstawowe a reszta sprawdza się do teraz i bardzo ładnie łączą sie z prawdziwymi duplo(czego nie można właśnie napisać o łączeniu się między sobą).
 
reklama
Lena ja nie ma frytkownicy smażę w garnku jak napisała Krolcia :tak:
As czytałam te posty powalające hehe :-Dfajnie że Darek gotuje ;-)
Asienka nie słyszałam o takich klockach :sorry:

Witam w niedzielę :-) mi się leń znowu włączył :-p jak ostatnio posprzątałam całe mieszkanie tak dzisiaj leń :tak: M się bawi z Kubą więc mam chwilę spokoju :tak: zaraz trzeba iść ziemniaczki wstawić na gaz :tak: czekamy na telefon od teściów czy przyjadą czy nie :sorry: ale jak na razie cisza więc wątpię że przyjadą :confused2: jak zawsze z resztą :confused2: zawsze tylko my jeździmy, ale z tym koniec :tak: idę wystawić ciuchy po Kubie bo od dwóch miesięcy je wystawiam i jakoś mi nie idzie :eek:
 
Do góry