reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Każdy szkrabik zasypia kiedy indziej hehe i nie można się zgrać. Moja lolcia teraz ucina sobie kolorowe sny więc ze dwie godzinki mam tylko dla siebie hm......., ale do obiadu wszystko zrobione tylko podgrzać, pozmywane, posprzątane co ja będe robić??? Ale lipa hehe
 
reklama
Witam Ja dopiero teraz znalazlam nastroj zeby cosik napisac  ;) Chyba to ta pogoda tak na mnie dziala  :( Jest pochmurno i kropi deszcz, nic sie nie chce ale podobno ma byc juz coraz ladniej  :) My dzis mielismy pobudke przed 6 rano  ::) mimo ze wczoraj poszlismy spac (mam na mysli moje dziecko) kolo 22:00 bo byli u nas goscie  ;) A moja corka na pytanie gdzie jest np. kubus puchatek pokazuje paluszkiem  czy na cos  cokolwiek innego a jest duzo rzeczy ktore ona rozroznia  :D No i jeszcze od wstania jak na razie nie ma zamiaru isc spac na pierwsza drzemke.
W weekend prawdopodobnie przyjedzie do nas babcia Jola czyli moja mama ktora mieszka w Czechach.Ostatnio widziala na zywo swoja wnusie prawie 5 miesiecy temu.
 
No napewno choc codziennie dzwoni i sie pyta o nia to jednak nie to samo co zobaczyc na wlasne oczy ::) Juz sie nie mozemy doczekac ;D ;D ;D
 
moi rodzice mieszkaja w londynie i moja mam nie widziala wnuczki od chrzcin od 21maja a zobacza sie na swieta Bożego Narodzenia Emi bedzie miala juz prawie roczek tez sporo urosnie juz duzo urosła
wiec twoja mama tez pewnie bedzie szczesliwa jak zobaczy mala
 
Kurcze ale jestem zła - zadzwonili do mnie rano że między 12 a 15 przywiozą mi wózek i co?? I szlag mnie trafia bo nienawidze na coś czekać wrrrrrrrrrr, a na dodatek nikt nie odbiera telefonu cholercia. Sorka ale musiałam sobie ponarzekać hehe :)
 
co do ubranek to też już sporo kupiłam takich co dopiero na wiosnę będzie chodziła bo były tanie ale za to nie mamy nic na jesień

piszecie że wszędzie pochmurno u nas pogoda ok
 
reklama
halo co jest ja to już całkiem nie mogę się zgrać ostatnio co wejdę to nikogo nie ma a jek zrobię przerwę to aż 5 stron doklikacie

wczoraj znów nie mogłam bo miałam długo gośći i to z małymi dziećmi więc w stresie musiałam pilnować i później już mi się nie chciało zajrzeć
 
Do góry