reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Jesteśmy, jesteśmy, tylko teraz oglądamy na allegro wózki dla dzieci, znacie może stronki sklepów z fajnymi niedrogimi ubrankami dla maluchów, bo właśnie szukam czegoś na jesień ;D ;D ;D
 
reklama
no nareszcie witaj Anaconda
niestety nie znam żadnych nieraz przeglądałam ale trafiałam tam przypadkiem wpisywałam jakieś hasło i wyskakiwało ale wydaje mi sie żę tu drogo
 
My po obiadku pysznym a byla dzis rybka PANGA mniam mniam jakos nam sie zachcialo jej ;) Sloneczko wyszlo wreszcie a moje dziecko ma teraz druga drzemke.No nic moze jak wstanie to jeszcze wyjdziemy na spacerek jak sie pogoda nie popsuje ::) Przez caly dzien udalo nam sie przezyc bez cycusia !!!jak na razie oczywiscie choc bylo troche placzu bo zawsze do usypiania potrzebny byl cyc :( a dzis zamiast tego bylo drapanie i masowanie po pleckach mojego dziecka, bardzo byla z tego zadowolona ;D
anaconda A jak u ciebie w koncu z tym karmieniem bo cos mi swita ze pisalas ze mala twoja sama nie chciala cycolic?
Agnieszka I co z tym wozkiem? Przywiezli w koncu? Wyprobowany juz? ;)
 
Iwona wózka dalej mi nie przywieźli - normalnie tak jestem nabuzowana ze złości że aż mi uszymi ulatuje ;). Właśnie zrobiłyśmy sobie kąpiel z lolusie tzn. już jest po - teraz małe manicure i dziewczynka będzie jak ta lala. Musze się odstresować bo kurierzy cały dzień mi zezłościli buuu
 
Iwonka a jak przyprawiłąś tą pange bo my też mieliśmy w sobotę na obiad pierwszy raz ją i wogóle nam nie smakowała jakaś czułam jakbym ziemię jadła wydaje mi się że już nawet karp lepszy
 
Witamy znowu, właśnie przed chwilą skończyłam pucować wózek (postanowiłam generalnie go wyczyścić). Jeśli chodzi o karmienie piersią to już całkiem zakończyliśmy cycuszki, Majka sama nie chciała a ja na siłę jej nie wtykałam, chyba nawet nie mam już w piersiach pokarmu, bo jak nacisnę to nic nie leci, tak więc mój szkrab przeszedł na butelkę ze sztucznym mleczkiem, a myślałam że pokarmię ją do roku, ale może to i lepiej skoro sama tak zechciała, przynajmniej mam większą swobodę ;D ;D ;D
 
beata Ja robie ja jak zwykle w mace jajku i bulce ale przed tym albo ja sole i pieprze albo posypuje taka przyprawa do ryb knorra i do tego kapustka kiszona z marchwia,jablkiem,cebula,oliwa czy olejem,pieprz,koperek.U nas wszyscy znajomi ja zachwalaja ale moze wam jakas sie taka trafila felerna ? ::) No nie wiem ....
 
no właśnie mój mąż też słyszał żę tak zachwalają dlatego kupił
wiesz co a moliwe że zmieniła smak dlatego że była smażona rozmrożona bo dopiero póżniej dowiedzieliśmy się że trzeba smażyć zamrożoną
 
reklama
Do góry