reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

okazalo sie ze ta sasiadka dzgnela go kilka razy tym nozem ale naszczescie nie gleboko bo o wlasnych silach wyszedl z domu a policja jej nie wziela bo on powiedzial ze to jego wina i juz ( dziwne to troche dla mnie) tym bardziej ze oni wszyscy byli po alkoholu i wlasnie przed chwila patrzymy a ten Wiesiek wraca bez koszulki w trzech opatrunkach i w spodniach calych we krwi.Tak wracal autobusem ale ludzie musieli sie na niego patrzyc ;D Powiedzial ze chcieli go zostawic ale on sie nie zgodzil i wyszedl sobie z reszta jeszcze z nie opatrzana jedna rana.A naj smieszniejsze jest to ze on nie pamieta co sie stalo bo pytal sie mnie skad go wzieli bo ktos mu wsadzil noz a on nie wie kto ? I jakby nigdy nic normalnie rozmawial z ta swoja zona.
A i musze sie pochwalic ze moja corka dzis pierwszy raz sama przeszla z jednego konca lozeczka na drugi (wzdluz) oczywiscie trzymajac sie szczebelkow ;D ;D ;D
 
reklama
Halooo . A my już po zakupkach :) Kupa przecen jest i ciuszki oczywiście prześliczne. Kupiłam już śliczny kombinezonik na zime i czapusie i bodziaki i śpiochy i pajacyk i skarpetki i super dresik hehehe wogóle wyszłam z ogrąmną siatą ubranek. Do tego jeszcze wlazłam piętro niżej od ciuszków i nabyliśmy dwie nowe zabawki dla niuni - jedną już rozprawiła hehe a w drugą wali i gra muzyczna i świecą się światełka także ma super zajęcie. A ja teraz co? Oczywiście latam na pralce hehe-musze oprać nowe nabytki. Pozdrawiamy
 
iwonka szok normalnie!ciekawe czy zona sie mu przyzna ;)
no i gratulacje dla coreczki :) nie lada osiagniecie :D
Agnieszka a jak ocenilas rozmiar? bo ja nigdy nie wiem czy bedzie dobre np. na zime czy na jesien juz za male bedzie ;D no i gratulacje zakupow :)
 
ja tez w moim zbiorze ubranek mam pelno zimowych ale nie potrafie ocenic jaka emi bedzie za kilka miesiecy i trzymam to wszystko moze sie przydadzą

IWONKA naprawde straszna historia facet mógł zginąć a był na takiej fazie ze nawet nie jarzył co sie dzieje o matko !!! :(
 
Hehe jak oceniam rozmiar? To ciekawe ;) Tak na oko ;) Teraz mi wyrasta z ubranek 74 ale to zależy jaka firma bo jedne są jeszcze dobre a drugie już nie. Pozatym teraz dzieci już tak szybko nie rosną więc większość rzeczy kupiłam na 80,kilka jest na 86 ale naprawdę są już ogromne :D, a kombinezonik też wziełam na 80 bo wydaje mi się że jest duży i na zimę powinien pasować. Ale wszystko oczywiście okaże się w praniu hehe jak z tym moim okiem :), chociaż muszę się przyznać że jak Olcia miała dwa miesiące to kupiłam już jej dwa dresiki w których będzie śmigać za miesiąc jak pojedziemy do zakopca bo tam z pogodą to w kratke chociaż i u nas teraz jest niezaciekawie. A dresiki kupowałam bo sklep kasowali i była zajebista przecena - a babcia kupiła tam jej szlafroczek który jest na 98 hahahaha i stwierdziła że jak podrośnie będzie jak znalazł - kosztował cała 11 zł.
 
Ale popisałyście od wczoraj, myślałam że nie nadrobię. My dziś z mężem i małą byliśmy na pizzy i piwku, było bardzo fajnie, aż się do domu nie chciało wracać. Mam dziś straszny katar alergiczny, cały dzień mi kapie z nosa, a i od wczoraj jestem trochę zła bo myślałam że mąż będzie miał jutro wolne i pojechalibyśmy do mojej mamy, a to nici z moich planów i muszę tu siedzieć i gnić ;D ;D ;D
 
Witamy z samego rana, widzę że dzisiaj ja pierwsza. Za oknem leje deszcz, Maja jeszcze zasnęła, a ja sierota już wstałam i nie mam co ze sobą teraz zrobić, chyba posiedzę tu z 15 min i spróbuję zasnąć znowu skoro wszystkie mamusie jeszcze w łóżkach ;D ;D ;D
 
Heyja kobitki. Widze że wczoraj wieczorem wszystkie zastrajkowały i dzisiaj większość też się wyłamała. Wychodzić z łóżek hehe :) Co prawda pogoda barowa i tam jest najfajniej ale chyba wasze szkraby nie strajkują i choć trochę dokazują. Pozdrowionka
 
reklama
Do góry