reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja tez doslaczam sie do solenizantow dzisiejszych NAJLEPSZEGO!!

My juz tez po spacerku i zakupach.Nidostalismy naszej kaszki jablkowej humany bo zrobili sobie urlop do 26.Musze poszukac gdzie indziej bo inne kaszki na wodzie sa obrzydliwe.Pogoda kiepska..zanosi sie ze bedzie padac a tu po chwili wychodzi slonko..

Idziemy spac zaraz choc Jula wcale nie ma na to chyba ochoty.probowalam dac jej mleko nan2ha ale jest obrzydliwe i nie chce tego jesc..bleee..musze chyba kupic cos innego dla mojego zarloczka..

Pozdrawiam i do pozniej
 
reklama
U nas już prawie wysprzątane, obiadek też ugotowany tak więc mam trochę wolnego (oczywiście wolnego w przenośni, bo zajmuję się Majeczką). Zapraszam na kawkę ;D ;D ;D
 
Cześć wszystkim mamusiom i ich słoneczkom !!!!!!
Strasznie dawno nas tu nie było - zaległości mam przeogromne że chyba nigdy ich nie nadrobimy. Mam nadzieje że choć troszkę nas pamiętacie ;). Widze że mnóstwo nowych mam dołączyło do wątku supeeeer - my też powinnyśmy już być na stałe.
Moja Olcia skończyła już 7 miechów więc duża dziewczynka hehe i na dole dzwonią już nam dwa ząbki więc tylko patrzeć jak będzie gryzła cysia hehe. Pozdrowionka dla wszystkich i buziaki.
Ps. Moja kluska właśnie ćwiczy w łóżeczku stanie na kolankach ii ciągnie za karuzele mały bandzior.
 
Moje dzieci spia (mam na mysli tatusia i corusie) ;) A ja mam chwilke zeby pobuszowac po forum :D Na obiadek przyszykowane ale musze czekac az sie wyspia.Wiec chyba juz calkiem bedzie to obiado-kolacja ::)
Gratulujemy wszystkim zebolkom!
I jeszcze raz dziekujemy za zyczonka od BabyBoomowych cioteczek :-* :-* :-*
 
A my juz po popoludniowym prawie 3h spacerku.Nog nie czuje....
Dzis nie bylo popoludniowej drugiej drzemki wiec bedzie kiepsko zaraz bo juz zaczyna trzec oczy.Musimy ja przetrzymac przynajmniej do 20-stej.Teraz buszuje w zabawkach i chwila spokoju.

Witamy nowe"stare"mamusie

-
olka21 pisze:
hej mamy 2 zabki na dole!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:
-GRATULUJEMY!!!!!!!!
 
Joanna@ pisze:
Joanna... u nas na odwrot robie wszystko zeby maly szedl spac ale NIE! on do 22 buszuje:(

Ja gdybym pozwolila jej isc teraz spac to pobutka za godzine lub dwie i spac sama bym poszla dobrze po polnocy...wiec lepiej powalczyc i przetrzymac...
 
reklama
no fakt...moj jest jeszcze malutki i nie bardzo wie co moze....ty masz juz prawie doroslego czlowieczka...hahahaha.....to trzeba byc stawnowczym
 
Do góry