reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a propo tego ortopedy
pomacał trochę nózki powiedział że na oko wszystko ok ale trzeba zrobić usg żeby sprawdzić czy są dobrze wykształcone panewki i zdarł 80zł i kazał przyjść za tydzień
gdybym wiedziała że on nie robi usg to zrobiłabym przed wizyta ale jedna babka mi tak powiedziała że o raz wszystko zrobi i 60zł wezmie a tu w końcu okazuje się ze 240 wyjdzie ach te baby :mad:
 
reklama
witamy was w kolejny dzionek!!!


my juz po sniadankach i teraz wlasnie moja Toska siedzi na nocniczku i meczy sie z kupka od jakiegos juz czasu ma problemy ze zrobieniem kupki niewiem czemy mozy zncie jakis sposob na ulatwienie robienia kupci???
co prawda ze ona pomalutku a wlasciwie juz od dawna zajada wlasciwie wszystko i pewnie tez z tego powodu ma problemki ale ona niechce mi jesc owocow na wszystkie mowi -"bbbllleee" i co tu poradzic????.......
 
justus lekki kompocik z suszonych śliwek zaakceptuje? Jeśli tak to zrób i daj do picia, może pomoże. Staraj się minimalnie oslodzić.
A tak wogóle to Dzień dobry! Pochwalimy się naszym malym sukcesem: Olo wczoraj usnął o 20:30 a wstal na karmienie o 5:15. Nakarmiony usnął i wstaliśmy po 7mej. Dla nas to dużo! A! I nauczył sie smoczka. Sama nie wiem czy sie cieszyć?
 
serdeczne życzonka dlaDawidka Vanesski i Olka

mam nadzieje ze nikogo nie ominelam :)

ja na chwilke bo maly sie budzi; u nas leje, humor mam beznadziejny i zaspana jestem; musze isc do brata, bo tata i maz dalej klada panele; obiad na mojej glowie dla wszystkich; echhhh niech mnie ktos zastapi ;D
milego dnia!!!
 
Wiatam wszystkie mamy!
My wstalismy dzis po 6 rano.Zjedlismy sniadanko,bylismy na zakupach a teraz maly szkrabek poszedl sobie spac a mama ma zamiar troche ogarnac w domciu,zrobic obiadek a pozniej napic sie kawki z mleczkiem do [pysznych ciasteczek i serniczka :p Pogoda w kratke jak slonce swieci to goraco a jak sa chmury to odrazu zimno  :(
Dziekujemy za zyczonka  :laugh:
I my rowniez skladamy serdeczne zyczenia dla Dawidka i Olka  :-* :-* :-*
kwiaty06.gif
 
Dzięki wszystkim mamusiom! U mnie kawa na stoliku, kto się przyłącza? Do tego mam suszone morele, jakoże czekolady i nabiału mi nie wolno, to pogryzam suszone owoce. My już po zakupach, Olo śpi, potem karmienie i na spacerek. Pogoda fajna, nie za ciepo, lekki wiaterek, słoneczko.
 
reklama
Witajcie w południe, dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu żeby skrobnąć kilka słów. Przyłączam się do życzeń dla dzisiejszych solenizantów ;D ;D ;D.
 
Do góry