reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam po wakacjach...odpoczełam, opaliłam sie i wogóle było super... nie czytam coscie tam w czasie mojej nieobecnosci naklikały bo mi sie nie chce...

Za kilka dni rocznica slubu mam nadzieje ze mezus przyjedzie choc chyba to mało realne...

Acha w czasie wakacji Macio nabrał róznych umiejetnosci
 
reklama
Witam w ten upalny dzionek!!!
Czy Wy młode i nie tylko mamy wychodzicie ze swoimi pociechami w te upały na spacerek?
Sama nie wiem co mam zrobić bo szkoda jest mi mojego bobasa, ale na zewnątrz jest tak gorąco, że wole żeby siedział w domku :(
 
MELDUJE SIE

witam wszystkie mamuski co wrociły z wakacji(wypoczete i usmiechniete)

Martap77 ja wychodze z miom małym nawet i o 12 w południe bo moje dziecko grzeczniejsze na dworzu niz w domu w taki upał tylko ze jak mozno daje słonce to go odwracam zeby miał cien albo stawiam pod drzewkiem(jak jest)

 
ja wychodze rano- tak o 9 do 10.30 zalezy jak mocno goraco jest; i poznym popoludniem-16.30-jeszcze czasami za duszno; bo wieczorkiem nie da rady- zasypia po 19 :)
podobno nie powinnosie wychodzic miedzy 11 a 16 zeby udaru nie dostalo!
 
Przedtem nie zdazyłam bo mały sie obudził...Macio juz ładnie sie przewraca i zaczał lubic lezaenie na brzuszku, ponadto stoi jeszcze nie sam ale jest cały wyprostowany, spodobała mu sie hustawka wiec mam nowy wydatek :laugh:

Dzisiaj wybywamy na kontrole do lekarza od wczesniaczków...a tu idzie burza mam nadzieje ze mine albo przejdzie bokiem, niech leje jak wróce
 
martap77 pisze:
Witam w ten upalny dzionek!!!
Czy Wy młode i nie tylko mamy wychodzicie ze swoimi pociechami w te upały na spacerek?
Sama nie wiem co mam zrobić bo szkoda jest mi mojego bobasa, ale na zewnątrz jest tak gorąco, że wole żeby siedział w domku :(

Witam, ja tez sie nad tym zastanawiam.Czasami zostaje w domku, a jak ide na spacerek to albo do południa, albo dopiero wieczorem.Dla mnie samej jest ten upał wykańczajacy, a czasami musze przyznać, że mi sie nie chce zebrac albo mała marudzi to zostajemy w domku.Z reguły najczęsciej udają się spacerki przed południem.
 
reklama
Do góry