reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam z wieczorka

LENA nie przejmuj sie i nie słuchaj innych kazda dzidzia w swoim tepie sie rozwija muj jak miał 3 miechy to tez jeszcze nie trzymał zabawki a smiac sie zaczynał w głos

teraz tez wiekszosc dzieci podnoasi sie same do siadania i raczkuja a muj nie bo jest za leniwy i ja go nie zmuszam bedzie chciał to sie podniesie i zacznie raczkowac choc troszke probuje ale raczkowanie idzie mu do tyłu :p
 
I jeszcze na 700 stronkę się załąpałam :laugh: :laugh: :laugh:

Ja to mam wejścia chociaż widzę żę już ze starej ekipy oprócz Izabelki nikt nie zaglada :( :( :(
 
hej!

no my w sierpniu braliśmy :)

sprawdziłam ----Oskar zaczał się śmiać na głos jak miał koło 3 i poł msca;

Jsorbek, no wykruszyly się :( Justuś i Brenda wpada dość często inne sporadycznie....

miłego dnia!
 
reklama
Do góry