reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Byłam właśnie na gimnastyce poporodowej,żeby to co przez ciążę się rozeszlo wróciło na swoje miejsce.Tak się składa,że obecnie jestem w Niemczech i tutaj wszystko wygląda troche inaczej niż u nas. Dowiedzialam się kilku ciekawych rzeczy na temet rozwoju maluchów.Jedną z nich jest to,że nie powinno się dzieci kłaść do leżaczków.Podobno najnowsze badania udowodniły,że przez to zwalnia się roawój fizyczny i umysłowy.Napisze później wiecej, oczywiście jeżeli jesteście zainteresowane, a tertaz spadam karmić, kąpać itp. ;)
 
Nie wiem co się dzieje, ale moja Maja ostatnio wcale nie chce mojego cysia, odwraca się i wypina we wszystkie strony, nie wiem co robić bo dalej chciałabym ją karmić, może któraś z was też coś takiego miała?
 
anaconda27 wiesz moja tez sie prezy jak jej daje cyca ale robi to samo jak ja poorstu tak trzymam na rekach moze jej juz sie znudizlo :D :D

Shady wlasnie sama sie zaczelma zastanawiac co napisalam to przez ten upal
 
reklama
a Kaludi to powinnam dac na imie Otylia :D :D
no taki pływak jest zobaczy wanne poczuje wode
toodrazu usmiech od ucha do ucha
pływamy żabka :D :D

a co do wychodzienia w ten upał no to jak musze to wyjde w poludnie ale jak nie to wole rano i pod wieczor
bo Kaludia w tej gondoli cala mokra jest na plecach a i tak juz miala infekcjie
 
Do góry