reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
shady pisze:

u nas Alan rzucil sie na lyzeczke jak szczerbaty na suchary ale bawil sie nia pare dni zanim dalismyy nia jesc......

Brenda Alan mial podejrzenie skazy bialkwoej i mozna normalnie podawac kaszki ale robic na mleku modyfikowanym np.bebilon pepti albo na samej wodize.....to sa kaszki ryzowe

Co do karmienia.....ubierajcie siebie i dziecko na BIALO...u nas to wyglada jak operacja ;D ;D ;D ale jak sie uswinimy wrzucam w ACE pozniej do prania i bielutkie wszystko....koloru nie wrzuci sie w ACE
SHADY wiem ze mozna na mleku ale moj pije nutramigen a to mleko jest okropne i kaszka traci smak a na wodzie niechce jesc
 

Brenda no chyba ze tak......powiem szczerze ze wogole te modyfikowance sa obryzdliwe.....za to zupki ze sliczkow...paluchy lizac, sama wyjadam ;)
 
oj a moja gnidka jeszcze nie spi lezy w łuzeczku mruczy dyskutuje i smoczkiem sie bawi
Shady nio zupki deserki i soczki sa mniaaaaamciu tez podjadam małemu :laugh:
 
brenda pisze:
oj a moja gnidka jeszcze nie spi lezy w łuzeczku mruczy dyskutuje i smoczkiem sie bawi
Shady nio zupki deserki i soczki sa mniaaaaamciu tez podjadam małemu :laugh:

moj spi od 19.30 :) tak wiec moge sobie pofolgowac na forum
 
reklama
Brenda to masz nocnego marka :)
Noe też już śpi od wyjazdu nad morze zaczoł lepiej zasypiać ;D

A co do spacerówek to ceny są straszne ::)

shady ;D to może tak o 12.30 umówmy się u Ciebie na skrzyzowanu koło domku i na niedaleką trase :D nie będe was nadwyręzac
 
Do góry