reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

samych slodkosci i usmieszkow na buziaczkach dla macia i lenki!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*


no doczytalam! cos bym zjadla ale nie wiem co? zaraz ide rosolek wstwic to moze tego mi sie chce????
 
reklama
Dla Macka i Lenki wszystkiego najlepszego i mnostwo usmiechu na ślicznych buźkach :laugh:
94611.jpg
 
Bardzo dziekujemy!!

Tez dzisaj ciezko bedzie ze spacerkiem bo od rana pada :( ale my zawsze wychodzimy nawet jak jest trzaskajacy mroz lub deszcz... wiec jak sie przejasni to polece na pol godzinki :)
z reszta maz przyszykowal mi liste zakupow (jakies przyprawy rozne) bo robi wino z ryżu ;D
 
a tak troche z innej beczki...
dziewczyny znacie jakas strone internetowa gdzie mozna byloby sobie dobrac fryzuje jakies taki programik zeby dopasowac do twarzy? kiedys widzialm cos takiego ale zapomnialam adresu :( chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie bo czuje sie juz staro :(
 
czesc dziewczyny .

U nas leje .Palimy w kominku i jest bardzo przytulnie w domku .Piekny mamy czerwiec ::) za oknem zielono , kwiaty w doniczkach za oknem i trzaskające drewno w kominku ::) :mad: .

Od 3 dni mam 1 @ po porodzie ::) .Leci ze mnie jak z kranu ::) .Musze chodzić prawie ze w "ksiązkach telefonicznych : ::) ło matko ....

WITAM NOWE MAMY BABYBOOMOWE

secasia wklej nam swoje zdiecie to pomozemy ci dobrac fryzurke :)
 
u nas narazie nie pada ale wszystko mozliwe bo chmury nad głowami a wczoraj było tak ładnie :( Już mam dość tej pogody ani na konkretny spacer nie mozna iśc bo strach ze lunie, a co tu mówić o opalaniu.Dobrze że solaria istnieją ja już 3 razy byłam bo patrzeć na siebie nie mogłam taka blada że szok ::)
90774.jpg
 
reklama
L4dY-bIrd no to do dziela :) dobieraj fryzure
wszystko jedno jaka dlugosc, czy krecone i jaki kolor :) tylko tak zeby nie bylo przy nich za duzo roboty bo nie mam czasu na to :D
 

Załączniki

  • img_0015.jpg
    img_0015.jpg
    86,6 KB · Wyświetleń: 55
Do góry