reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie.
Natali yhym :tak:, tak jak As pisze to może być czop. Jak mi odszedł przy Julce to urodziłam w ciągu trzech godzin. :-D:-D No ale nie musi. Czasem krwawić można jak się łożysko odkleja.:baffled::baffled:

Ka.M`cia oj bidulko bidulko :-(. Oby to usg pokazało, że z fasolinką wszystko ok. :tak: Będzie dobrze, nie martw się. ;-)

wiktoria ty masz wrzask na co dzień? :-D:-D:-D:-D Mnie już czasem gardło wysiada. :-D:rofl2:

madziulanatasza witaj :-). Fiu fiu... śniadanko mniami.:tak:;-):-)


As
:-D:-D:-D

Beata miłego odpoczynku u teściowej. :tak::-)


A ja od rana znowu w kuchni stoję. :tak: Robię bigosik nawinie z ususzonymi grzybkami , garaletę i ciasto oliwkowiec z gruszkami. :tak:Tak mnie coś dziś naleciało...:sorry2::sorry2:
Starszaki u babci na weekendzie ( uff...) , Ł. z Amelką na spacerku...:rolleyes2::rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
dzieki jestem juz spokojniejsza :tak:
przy łozysku krwawienie by nie ustalo i bolal by mnie brzuch a mi juz ustalo tak wiec mysle ze to jednak czop oj nie puszcze m do niemiec a mial we wtorek jechac:tak::tak:
 
My bylismy na dworze i dopiero co wrocilismy:tak::tak::tak:Jest tak cieplo ze musielismy sie poprzebierac na krotki rekaw i krotkie spodenki:tak::tak::tak:Super:-)Klaudia to nawet biegala bez koszulki:-);-)
Przyszlicmy do domku troszke odpoczac i zjesc jakis obiadek:tak::tak::tak:I pozniej pewnie znowu wyjdziemy:tak::tak::tak:Trzeba wykorzystac poki jest tak ladnie:tak::tak::tak:

NATALI
Ja tez mysle ze to moze byc czop:tak::tak::tak:
No i mam nadzieje ze jestes spakowana do szpitala;-):-)

JUSTYS
Widze ze szalejesz w kuchni:tak::tak::tak:Podziwiam Cie,bo mi to ostatnio nie chce sie nic robic w kuchni
 
Dowikla widzę że z pogody na maxa korzystacie i super :-D my zaraz się wybieramy na spacer :tak:
Natali powodzenia życzę w takim razie :-D

Ale dzisiaj poszalałam ze sprzątaniem :tak: okna nawet pomyłam :-D i się ze wszystkim uporałam do 13,00 :tak: M ma wolne do 4 października :sorry2: chyba się nie pozabijamy :-D a teraz uciekam na dworek :-D ach i prowadzimy ponad 3000 punktów do przodu :-D
 
Kochane z 2 dni mnie nie bylo, troszke do nadrabiania mam, lecz chyba dzis nie dam rady, gdyz na chwilke wpadlam zobaczyc co slychac ;)

Poczytam gtroszke i odezwe sie jakos na dniach ;)

Natalka
i jak sie czujesz, trzymasz sie jeszcze w dwupaku ;)
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski!!!
ja jak zawsze przy sobocie wpadam na bb jak po ogien.:zawstydzona/y:
mój m sie dziecmi zajmuje,krystian sie bawi autami a ja głowe umyłam i zasiadłam chwilke przed kąpem.dzis od rana sprzatanie,pranie,gotowanie,prasowanie itp.pogoda do dupy :wściekła/y:pada od samego rana aż człowiekowi nic sie nie:no: chce.:wściekła/y:
dzisiaj wieczorkiem znajomi maja do nas wpasc wiec mam nadzieje ze bedzie fajnie i wesolo.:tak:;-)

miłego weekendu zycze.:-)

natalineczka-kochana już nie długo:tak:
życze w miare bezbolesnego porodu.

dowikla-daj troszke tego słoneczka-pllllis.:tak:;-)
 
Oj widze ze ruchu nie było dzisiaj .
Natali jak urodzisz to daj znac napisac ci numer :-) :-) ja też mysle ze to czop ja tak miałam ale juz w szpitalu przy Martynce jak schodziłam z łóźka to za uważyłam krew była na chwilke i ustała później i o pare godzin urodziłam ale mi czop odszedł juz przy bólach tak ze zycze szybkiego rozwiązania
 
reklama
Do góry