reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mija jak zdajesz ten egzamin to mam dla ciebie jedną dobra radę którą dał mi mój wujek;
najpierw ustawiaj fotel, każde lusterko,itd ,ale rób to tak dokładnie zebys dobrze wszystko widziała, żeby ci wygodnie było,ale wazniejsze żeby egzaminator widział że tak sie przygotowujesz
Jak juz będziesz jechac często zaglądaj w każde lusterko  czasem spojżyj przez szyby boczne, zawsze oglądaj dobitnie znaki drogowe
jak na krzyzówce już staniesz tez patrz w lusterka,zaglądaj przez boczne szyby ale w miare swobodnie  to wszystko daje egzaminatorowi sygnał że kontrolujesz sytuację i panujesz nad autem i drogą .

ja zdałam swoje prawko właśnie po takiej radzie wujka,powodzenia
 
reklama
muj synus tak walna w klawiature paluskami ze az zapłakał(biedaczek) :( i musiałam go odłozyc do łuzeczka,pogryzł kołderke i zasnał
 
Jsorbek no z Majutkiem to by sie dogadał bo ja juz nie nadazam za nim codziennie cos innego wymysla i dyskutuje jak by go ktos nakrecil :)
 
a moje malenstwo zjadło dzis słoiczek marchewki i go brzusio nie bolal a tak sie bałam ze znow bedzie płacz i tancowanie z nim na raczkach
 
Mija powodzenia na egzaminie. Ja zrobilam 2 lata temu i jechalam sama tylko 5 razy, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy i nie chcialam siebie i dzidzi stresowac. A nie jezdze bo jeszcze nie mam wprawyi sie boje no i z dziecmi bym musiala, bo nie mam z kim ich zostawic.
 
brenda pisze:
Jsorbek no z Majutkiem to by sie dogadał bo ja juz nie nadazam za nim codziennie cos innego wymysla i dyskutuje jak by go ktos nakrecil :)

No na pewno Maja to potrafi tak i z godzinę ::) ;) :laugh: ostatnio jak sie rozgadała do kubusia ( obrazek na wezgłowiu ochraniacza w łóżeczku) to pękalismy ze smiechu i nagraliśmy ją nawet ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
To ja sie pochwalę :-[ a co :p bo jestem ( podobno ;) :laugh:) całekiem niezłym kierowcą. Prawko mam od 9 lat ::) ::) ::) kiedy to zleciało - i jeżdzę bo bardzo lubię
 
reklama
a i musze odebrać nowe bo stare miałam a do końca czerwaca trzeba wszystkie wymienić - wniosek już złożyłam albo dopiero i czekam ale już niedługo będzie ok 20 maja :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry