reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama

niooo synunio spi, ciuchy jakby z blota wyszedl, wszystko czarne, ciekawe czy sie dopierze ;)
 
Dzień dobry kobietki!!!!!!!!!!!!!!!
Shady to masz komplet w domku :)
Wyjście się udało, najpierw szajby dostał w wózku- zrobiłam spacerówkę; ale zasnął (po prostu był senny); przespał z godzinkę o potem na rączkach-fajnie było :)
dzisiaj też ladny dzioinek i pójdziemy na spacerek,zobaczę jak dzisiaj zareaguje:)
Idę zrobić kawusię :)

ŚPICIE??????????????????????ALE WAM DOBRZE :)
 
HOP HOP HOP

My juz dawno nie spimy- no moze nie zupewlnie bo maly znowu poszedl w kimke

Widze ze jak tylko pogoda piekna to my wszsytkie na spacerkach- i dobrze troche ruchu mam nie zaszkodzi a i dzieci dotlenione.

Jakos mi szybko te dni uciekaja- wszystkie takie same............
 
Dzien dobry

no piekny poniedzialek slonko grzeje ptaszki cwierkaja och chce sie zyc!!!!!

my dzis bylismy na badaniu pobrania krewki na IGE o alergenach co tam i moja toska sie strasznie uplakala i jak przyszlysmy to wydujdala flache i usnela z tego zmeczenia
teraz czekam na bubucia z mordziulka i nasza mamusia bo maja nas odwiedzic
bedziemy pic kawusie no mordziulka pepsi i bedziemy jesc sobie dobre ciasto ktore wczoraj upichcilam no i moze piwko se gruchniemy zobaczymy
to narazie pozdrowienia i udanych spacerkow papapap do potem
 
witam wszystkie babeczki w ten upalny dzien!
Rany cale szczescie, ze ten piekielny dlugi "weekend" juz sie skonczyl!!! w koncu moge odpoczac. Moj mezczyzna tez stwierdzil, ze bedzie mogl odpoczac...w pracy. Od 9 dni caly czas ktos cos chcial od nas, gdzies musielismy jechac, komus pomagac itp. a do tego jeszcze Komunia starszej cory, goscie z zagranicy, urodziny "tesciowej" i mase innych dziwnych rzeczy...sama nie wiem jak Babelek to przezyl...bo ja wymieklam...
 
Justus a od jakiego wieku takie badania mozna zrobic, bo moj najmlodszy ma wysypki nieustannie i nie moge dojsc co go uczula
 
WITAM :) własnie bo moj mały ma niby skaze białkowa i tez chciałabym mu zrobic testy ale słyszałam ze to dopiero jak skonczy 3 latka :p,a to jeszczeeee troche

JUSTYS MIAŁAS SKIEROWANIE OD PEDIATRY CZY JAK????
 
reklama
No kurcze wiosna na całgo bo nikoga na forum nie ma
U nas dzis wietrznie bardzo a poza tym maja spi już 2 h więc na spacerek po południu się wybierzemy pewnie
 
Do góry