reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no moj hubert tez spi wiec mam troszke czasu dla was ale pewnie nie duzo bo kuchnia juz czeka na mnie! rosolek sie juz gotuje ale jeszcze makaronik trzeba ugotowac kotleciki zrobic i ziemniaczki obrac no i same wiecie..........
 
reklama
KUNDA,wiesz co moj szkrab tez robi twarde kupki choc daje mu jabłuszko tarte,soczki w ciemnych butelkach,od lekaza mamy Debridat na flore jelitowa i nicccccc nie pomaga chyba taki urok,choc przytym sie nameczy,nieraz pomagam mu termometrem zeby szybciej poszło ;)
 
brenda ja tez pomagalam hubciowi termometrem ale przestalam bo on sie przyzyczail sam robi raz na dwa dni tez twarda i tez nie pomaga jabuszko i soczki tylko jak w szpitalu lezelismy to jadl szpinak i wtedy poszlo oki! ale nie wiem czy u nas dostane szpinak bo male misto!
 
kurcze chyba dzisiaj ciepło bedzie,wiec spacerek musimy zaliczyc i chyba juz przełoze małego do spacerowki,bo jak narazie to jezdzi w gondoli :p,
 
kunda no własnie tez musze przestac pomagac bo zauwazyłam ze tez sie przyzwyczaja,moj tez tak sie załatwia raz na 2-3 dni ,a musze sprobowac ze szpinakiem a to ma byc mrozony ???bo w zyciu nie kupywałam i nie mam pojecia jak to sie robi :p
 
branda sama nie wiem wiesz pewnie latwiej dostac mrozony ja to nawet nie wiem kiedy jest sezon na szpinak wiec musze poszukac. ale jak pomysle ze mam mu to dac to blee... w sumie nie byl najgorszy jakas zielenina nawet slona ale hubertowi smakowal no i sie super zalatwil a to najwazniejsze! masz moze adres do przetwazania zdjec? bo mi wszystko z kompa ulecialo? jak msz to wipsz mi prosze.
 
dzień dobry ;)

Dziewczyny mam prośbę o wstawienie linka do jakiejś stronki lub od razu gotowy przepi na dania grilowe. Sosy, sałatki no wszystko co wiąże sie z gril party, proszę!!!! :laugh:
 
reklama
Joaska to chyba wyczuwa jak ktoś o jedzonku mówi ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Maja tez robi twarde i nic nie pomaga uważacie że powinnam cos z tym zrobić ??? Ja daję jej tylko kaszki mleczno ryżowe od 4 m-ca już mleka nie po są w kaszkach co o tym myslicie??? Samego jej nie daję bo i tak sobie nie pojada nim
 
Do góry